DANE DO PRZELEWU 
Wpłatę możesz dokonać na rachunek: Agnieszka Olmande, 97 1160 2202 0000 0000 1273 8068

Zamówienia prosimy składać mailowo na adres: joga@malaimata.pl

Odbiór zamówień: osobisty w Studio; przesyłka kurierska lub paczkomat (koszt - 17 zł)


 GANESHA 

Ręcznie malowany obraz na płótnie.

Wymiary: 40 cm x 40 cm.


Ganesha, znany również jako Ganesh, Ganapati i Vinayaka jest symbolem szczęścia i pomyślności, witalności, żywotności oraz czakry podstawy (korzenia), za której poprawne działanie odpowiada. Posiada zdolność uwalniania drogi od przeszkód i daje szczęście tym, którzy robią dobre uczynki.


Sprowadza dobrobyt, obfitość, mądrość, inteligencję, roztropność, nowe początki. Ganesha to patron aktywności intelektualnych, do którego odwołują się naukowcy, pisarze, poeci, artyści, ale też handlarze, finansiści i przedsiębiorcy. Zwrócenie się do niego z intencją w modlitwie ma zapewniać sukces w prowadzeniu biznesu, ogólną pomyślność, dobrobyt, bogactwo, gdyż Ganesh ma moc usuwania przeszkód wszelkiego rodzaju, wygrywa też walkę z wszelkim złem, broniąc przed nim ludzi.

CENA: 600 PLN


 HAMSA

Spersonalizowany energetyczny talizman urodzeniowy.

Tworzony jest na podstawie połączenia wibracji:

  • numerologii astrologicznej
  • numerologii dziesięciu ciał wg kundalini jogi
  • energii kolorystycznej

Symbol utożsamiany z ochroną przed negatywną energią, osłoną przed niekorzystnymi aspektami życia. Związany z przepływem energii i czakrami, wzmacnia i uzdrawia. 

  • Ręka skierowana do góry – daje ochronę przed negatywną energią, złym wpływem innych ludzi, przed myślami związanymi z nienawiścią, zazdrością i niepewnością, potężna siła w walce z przeciwnościami losu, zatrzymuje szczęście które już posiadamy. 
  • Ręka skierowana w dół – sprowadza dobro, obfitość, szczęście, zdrowie i płodność, udziela błogosławieństwa Wszechświata, przynosi odpowiedzi na modlitwy, uzdrawia nienarodzone jeszcze dzieci

Rysunek wykonany jest ręcznie metodą pigmentacji piórkowej.

Zamówienia indywidualne na podstawie daty urodzenia oraz imienia.

Czas realizacji - około 7 dni roboczych.
CENA: format A5 - 250 PLN
CENA: format A4 - 300 PLN