SAT NAM RASAYAN®  
„Głęboki Relaks w Prawdziwej Tożsamości”
SESJE UZDRAWIANIA ENERGETYCZNEGO

Sat Nam Rasayan®, uzdrawiająca gałąź Kundalini Jogi, to starożytna sztuka uzdrawiania oparta na świadomości i umyśle medytacyjnym. To forma Medycyny Jogicznej skoncentrowana na uzdrowieniu psychicznym i fizycznym oraz uzdrawianiu wszystkich aspektów naszego życia. Podczas sesji uzdrawiania organizm bardzo głęboko relaksuje się i regeneruje, dzięki czemu wchodzi w stan samo-uzdrowienia i odświeżenia.

Yogi Bhajan opisał Sat Nam Rasayan® jako „ultra relaksację”. Wchodząc w głęboki relaks, trudno jest utrzymać dolegliwości. W Sat Nam Rasayan® odwiedzamy świętą przestrzeń uzdrawiania. W tej przestrzeni wszystko może być takie, jakie jest. Bez osądu, bez ograniczeń, bez strachu. 

Jeden z nauczycieli opisuje ten proces w następujący sposób: 

„Położysz się, ja medytuję, czujesz się lepiej”.


Sat Nam Rasayan® to metoda samoleczenia i trwałe lekarstwo na dolegliwości, ponieważ eliminuje zaburzenia równowagi i blokady (fizyczne lub psychiczne) u ich źródła. Jest wykonywany między uzdrowicielem Sat Nam Rasayan® a osobą/pacjentem. 


Subtelne uzdrowienie poprzez Sat Nam Rasayan® ma różnorodne zastosowania: może łagodzić depresję, stres lub być stosowany do diagnozowania określonych chorób fizycznych i ich pierwotnej przyczyny.

O SESJI UZDRAWIANIA

Podczas typowej sesji Sat Nam Rasayan®, pacjent kładzie się przed praktykującym, który wygodnie siedząc lekko go dotyka i dochodzi do określonego stanu medytacji zwanego „projekcyjnym umysłem medytacyjnym ”. Świadomość praktykującego Sat Nam Rasayan® staje się transcendentna i w tym przepływie świadomości następuje uzdrowienie. Ten stan jest czystym medytacyjnym pochłonięciem między praktykującym a pacjentem, w Boskości.

 

Pacjenci zwracają się do uzdrowiciela Sat Nam Rasayan® w sprawie szerokiego wachlarza problemów, od bólu fizycznego i dyskomfortu po depresję i lęk. Osoby poddane zabiegowi SNR® zazwyczaj opisują doświadczenie spokoju, relaksu i równowagi. Wielu uważa, że ​​SNR® i praktyka Kundalini Jogi wspaniale się uzupełniają; że praktyka jogiczna pozwala na łatwiejsze utrzymanie przestrzeni medytacyjnej, a praktyka Sat Nam Rasayan® pozwala praktykować krije Kundalini Jogi z wielką świadomością i głębią.

 

KORZYŚCI SNR® MOGĄ OBEJMOWAĆ (ale nie są do nich ograniczone):

  • Zwiększa spokój i pokój
  • Uzdrawia dolegliwości i bóle ciała
  • Zmniejsza niepokój i stres
  • Uzdrawia traumy emocjonalne i ból psychiczny
  • Pokonuje depresję
  • Poprawia stan zdrowia
  • Daje jasność umysłu
  • Rozwój osobisty
Sesja Uzdrawiana Energetycznego SNR :
(możliwe również na odległość)
  • 1 sesja - 300 zł