SAT NAM RASAYAN®  
„Głęboki Relaks w Prawdziwej Tożsamości”
INDYWIDUALNE SESJE UZDRAWIANIA ENERGETYCZNEGO

Sat Nam Rasayan®, uzdrawiająca gałąź Kundalini Jogi, to starożytna sztuka uzdrawiania oparta na świadomości i umyśle medytacyjnym. To forma Medycyny Jogicznej skoncentrowana na uzdrowieniu psychicznym i fizycznym oraz uzdrawianiu wszystkich aspektów naszego życia. Podczas sesji uzdrawiania organizm bardzo głęboko relaksuje się i regeneruje, dzięki czemu wchodzi w stan samo-uzdrowienia i odświeżenia.

Yogi Bhajan opisał Sat Nam Rasayan® jako „ultra relaksację”. Wchodząc w głęboki relaks, trudno jest utrzymać dolegliwości. W Sat Nam Rasayan® odwiedzamy świętą przestrzeń uzdrawiania. W tej przestrzeni wszystko może być takie, jakie jest. Bez osądu, bez ograniczeń, bez strachu. 

Jeden z nauczycieli opisuje ten proces w następujący sposób: 

„Położysz się, ja medytuję, czujesz się lepiej”.


Sat Nam Rasayan® to metoda samoleczenia i trwałe lekarstwo na dolegliwości, ponieważ eliminuje zaburzenia równowagi i blokady (fizyczne lub psychiczne) u ich źródła. Jest wykonywany między uzdrowicielem Sat Nam Rasayan® a osobą/pacjentem. 


Subtelne uzdrowienie poprzez Sat Nam Rasayan® ma różnorodne zastosowania: może łagodzić depresję, stres lub być stosowany do diagnozowania określonych chorób fizycznych i ich pierwotnej przyczyny.

O SESJI UZDRAWIANIA

Podczas typowej sesji Sat Nam Rasayan®, pacjent kładzie się przed praktykującym, który wygodnie siedząc lekko go dotyka i dochodzi do określonego stanu medytacji zwanego „projekcyjnym umysłem medytacyjnym ”. Świadomość praktykującego Sat Nam Rasayan® staje się transcendentna i w tym przepływie świadomości następuje uzdrowienie. Ten stan jest czystym medytacyjnym pochłonięciem między praktykującym a pacjentem, w Boskości.

 

Pacjenci zwracają się do uzdrowiciela Sat Nam Rasayan® w sprawie szerokiego wachlarza problemów, od bólu fizycznego i dyskomfortu po depresję i lęk. Osoby poddane zabiegowi SNR® zazwyczaj opisują doświadczenie spokoju, relaksu i równowagi. Wielu uważa, że ​​SNR® i praktyka Kundalini Jogi wspaniale się uzupełniają; że praktyka jogiczna pozwala na łatwiejsze utrzymanie przestrzeni medytacyjnej, a praktyka Sat Nam Rasayan® pozwala praktykować krije Kundalini Jogi z wielką świadomością i głębią.

 

KORZYŚCI SNR® MOGĄ OBEJMOWAĆ (ale nie są do nich ograniczone):

  • Zwiększa spokój i pokój
  • Uzdrawia dolegliwości i bóle ciała
  • Zmniejsza niepokój i stres
  • Uzdrawia traumy emocjonalne i ból psychiczny
  • Pokonuje depresję
  • Poprawia stan zdrowia
  • Daje jasność umysłu
  • Rozwój osobisty
Sesja Uzdrawiana Energetycznego SNR :
(możliwe również na odległość)
  • 1 sesja - 350 zł
  • 12 sesji - 3600 zł (schorzenia i dolegliwości przewlekłe)

GURU DEV SINGH - MISTRZ SAT NAM RASAYAN®

YOGI BHAJAN - MISTRZ KUNDALINI YOGI, BIAŁEJ TANTRY I SAT NAM RASAYAN

Szkoła Sat Nam Rasayan® (SNR) wywodzi się od Yogi Bhajana (1926-2004), mistrza Kundalini Jogi, Jogi Białej Tantry i Sat Nam Rasayan.
Guru Dev Singh, jego uczeń, zaczął z nim studiować SNR w 1978 roku. Jego nauka odbywała się w tradycyjny sposób, to znaczy w ciszy (w milczeniu), bez nazywania systemu. Wystarczyło, aby uczeń był otwarty na nauczyciela, aby uczestniczył w jego stanie świadomości. Guru Dev Singh był ze swoim nauczycielem przez sześć lat, dopóki nie został poproszony o uzdrowienie. 
W 1988 roku Yogi Bhajan poprosił Guru Dev, aby osiedlił się w Rzymie i założył tam szkołę, aby nauczać tego, czego się nauczył. Warunkiem było używanie słów – nie w milczeniu, jak dotychczas – i otwarcie szkoły dla wszystkich zainteresowanych. W 1991 sam Yogi Bhajan zaczął otrzymywać uzdrowienia od uczniów w szkole. Gdzie się tego nauczyłeś?, zapytał kiedyś studenta. Od Ciebie, przez Guru Dev, odpowiedział. I tak powstała Szkoła.

W 1989 roku Guru Dev Singh otworzył w Rzymie pierwszy kurs Sat Nam Rasayan, będący pionierem obecnych kursów. Stanął przed wyzwaniem ubrania swojego doświadczenia w słowa i opracowania metody, która pozwoli innym to osiągnąć. Z Włoch szkoła rozszerzyła się do Niemiec, Hiszpanii, Anglii,... a oficjalna siedziba powstała w Amsterdamie.

W 1992 roku Yogi Bhajan mianował Guru Dev Singh Mistrzem SNR i przekazał mu dziedzictwo nauczania.

Rok po roku, nauczanie pierwszego i drugiego stopnia nabierało ostatecznego kształtu. Zmieniał się sposób nauczania SNR, ale nie przestrzeń medytacyjna, która wciąż jest oryginałem, którego nauczył się Guru Dev od Yogi Bhajana.

Guru Dev Singh zmarł w kwietniu 2021 roku. Był znanym na całym świecie nauczycielem i uzdrowicielem. Na jego barkach spoczywała odpowiedzialność za utrzymanie linii Sat Nam Rasayan i wykształcenie jak największej liczby uzdrowicieli.