ZAJĘCIA TEMATYCZNE 
Zajęcia składają się z: pranajamy, medytacji kundalini jogi, relaksacji połączonej z pracą w parach.

CYKL WARSZTATÓW UZDRAWIANIA | 2024
SAT NAM RASAYAN (SNR)

Warsztaty Uzdrawiania w Głębokiej Medytacji to warsztaty Medycyny Jogicznej skoncentrowane na uzdrowieniu psychicznym i fizycznym oraz uzdrawianiu wszystkich aspektów naszego życia. Podczas warsztatów uzdrawiania organizm bardzo głęboko relaksuje się i regeneruje, dzięki czemu wchodzi w stan samo-uzdrowienia i odświeżenia.


Kiedy: 

Godzina: 

Rodzaj zajęć: Zajęcia z Kundalini Jogą, medytacją, terapią dźwiękiem, uzdrawianiem (praca w parach).

Inwestycja: 300 PLN.
Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar)|Kundalini Yoga Teacher & Sat Nam Rasayan Healer
ZAPISY: joga@malaimata.plSMS (tel. 504 100 650). Otrzymasz odpowiedź zwrotną z potwierdzeniem możliwości wzięcia udziału w zajęciach.

Sat Nam Rasayan (SNR) oznacza „głęboki relaks w prawdziwej tożsamości” (w tym, kim jesteś, w swojej istocie). Jest to starożytna technika uzdrawiania wywodząca się z jogi, której jedynym instrumentem jest świadomość uzdrowiciela.  Jest to sztuka medytacyjna, która pozwala tym, którzy ją praktykują, doświadczać relacji z osobą przyjmującą sesję, w stanie głębokiej uwagi i obecności;  i to dzięki swoim odczuciom otrzymujesz informacje.

 

Jakie otrzymujesz korzyści:

Sat Nam Rasayan przyczynia się do przywrócenia zdrowia, witalności i równowagi osoby na płaszczyźnie fizycznej, emocjonalnej, psychicznej i energetycznej.

W dzisiejszych czasach jesteśmy zanurzeni w sytuacjach, które powodują stres, niepokój, negatywnie na nas wpływają i sprawiają, że chorujemy.


SNR może pomóc Ci lepiej radzić sobie w następujących sytuacjach:

  • Zapewnia głęboki relaks
  • Pomaga rozpuścić blokady i ograniczenia organizmu
  • Uwalnia stres i pomaga radzić sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi z większym spokojem
  • Aktywuje zdolność samoleczenia organizmu
  • Zapewnia równowagę emocjonalną