MISTRZOWSKIE RELACJE: "Okres prenatalny, uzdrowienie porodu, poczęcie. Uzdrawianie lęków i złości."

To trzeci moduł 6-miesięcznego Kursu Tworzenia Trwałych, Zdrowych i Szczęśliwych Relacji.

Kurs mistrzowski dedykowany tworzeniu trwałych, zdrowych i szczęśliwych relacji jest połączeniem serii uzdrawiających praktyk Kundalini Jogi i Ustawień Systemowych wg Berta Hellingera.

 

Kurs jest okazją do pogłębienia swojej praktyki kundalini jogi i medytacji, pracy z energią, poszerzenia intuicji i rozwoju duchowego.

 

Celem kursu jest transformacja. Przebywanie w fizycznej i emocjonalnej bliskości z drugą osobą przynosi ulgę wielu aspektom naszej osobowości. Zamiast czuć się niekomfortowo z aspektami naszej osobowości, których nie lubimy, możemy użyć narzędzi jogi i ustawien systemowych, aby wyleczyć się z problemów i bolesnych wspomnień z przeszłości. Dopiero po ich rozpoznaniu i uzdrowieniu wszystkie nasze relacje mogą się rozwijać. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, szukasz „tego jedynego/jedynej”, czy też jesteś w związku i chcesz go podnieść/poprawić, możesz uzdrowić relację z samym sobą i z innymi.

 

Często wychodzimy z założenia, że daną praktykę robimy dla naszego partnera, aby mu pomóc (innymi słowy, aby go zmienić). Prawda jest jednak taka, że to my sami potrzebujemy przejścia przez głębokie uzdrowienie i zmianę. Tylko w ten sposób dana sytuacja zmienia się (uzdrawia), a ludzie wokół nas zmieniają się i uzdrawiają razem z nami. Jeśli jesteś singlem, pomoże ci to przygotować się do wejścia w zdrowy związek. Jeśli jesteś już w związku, poprawa siebie może poprawić twój związek.

 

Rozpoczynając praktykę i pracę nad sobą przełamujesz schematy i wzorce powtarzające się w twoim życiu. Uzdrawiasz siebie tu i teraz, uzdrawiasz 7 pokoleń wstecz i 7 pokoleń do przodu.

 

Praktyka w grupie ma MOC. Tak naprawdę im nas więcej, tym lepiej. Dlaczego? Wszystko co zrobisz dla siebie, co uzdrowisz w sobie, działa jak eksplozja energetyczna, a każdy jej strumień dotyka pozostałych członków grupy, i odwrotnie, wszystko co ktoś inny zdoła uzdrowić, u Ciebie też się uzdrowi.


Ustawienia systemowe wg Berta Hellingera pozwalają:

 • w prosty i szybki sposób dotrzeć do źródła problemu z jakim zmagamy się w życiu 
 • wydobyć nieuświadomioną wiedzę (schematy rodzinne, wzorce, przekonania) na światło dzienne czyli wgląd potrzebny do podejmowania trafnych decyzji w życiu 
 • zmieniać nieświadome postawy i uwarunkowania systemowe (rodzinne, grupowe) wpływające na nasze samopoczucie, relacje, zdrowie i los 
 • zdjąć ciężar/blokadę/uwikłanie/lojalność dzięki czemu pojawia się uczucie lekkości i ulgi, nagły przypływ siły oraz jasność widzenia problemu

Kiedy: 22 kwiecień 2023 r. (sobota) - Moduł 3
Godzina:
10:00 - 18:00
Rodzaj zajęć:
Zajęcia z Kundalini Jogą, medytacją, Ustawieniami Systemowymi, terapią dźwiękiem.

Gdzie: ul. Wiejska 20, Komorów (sprawdź na mapie)


Trzeci Moduł Mistrzowskich Relacji to ponowne spotkanie z naszymi rodzicami. A w szczególności z samym sobą, z naszą Matką i jej odczuciami w chwili naszego poczęcia, przebywania w jej łonie oraz naszego przyjścia na świat. To również często spotkanie z naszym nienarodzonym rodzeństwem i okazja do uwolnienia i pożegnania tego co nienarodzone, a co na planie energetycznym wciąż jest obecne. Ten warsztat to okazja do ponownych narodzin i całkowitego odrodzenia. To okazja do pokonania naszych ograniczeń, uwolnienia się od traum, blokad, lęków i złości, które mają wpływ na całe nasze życie - nasze relacje, to jak postrzegamy samych siebie, to kim jesteśmy i jakich wyborów dokonujemy. 


Każdy może dołączyć i wszyscy są mile widziani. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia związanego z jogą, czy ustawieniami systemowymi. Jeśli czujesz, że ten warsztat jest dla Ciebie, to po prostu przyjdź :).

(Kilka linijek niżej znajdziesz informacje, jak się zapisać).


Kolejne Tematy Modułów i Terminy Spotkań:

 • 27.05.2023 - Relacje Partnerskie - Życie w Harmonii.
 • 24.06.2023 - Każda relacja jest bezcenna."Kocham. Przepraszam. Wybaczam. Dziękuję."
 • 29.07.2023 - Miłość jest najważniejsza.*data może ulec zmianie ze względu na okres wakacyjny.

Po każdym module otrzymasz medytacje, które będziesz praktykował/a w domu codziennie, aż do naszego kolejnego spotkania.


Harmonogram godzinowy zajęć:

 • 10:00 - 13:30 - Zajęcia kundalini jogi i medytacji. Ustawienia rodzinne.
 • 13:30 - 14:30 - Przerwa na lunch.
 • 14:30 - 18.00 - Medytacja. Ustawienia rodzinne. Medytacja zamykająca i sesja relaksacyjna misy & gongi.

*W części porannej i popołudniowej krótkie przerwy

*Lunch wegetariański w cenie

 

Inwestycja: 

 • 880 PLN (jeden moduł)

Prowadzenie:
 • Anna Michalska (Devi Onkar) - Kundalini Yoga Teacher & Sat Nam Rasayan Healer.
 • Jolanta Pastor – Terapeutka Ustawień Systemowych wg Berta Hellingera & Coach Systemowy.

ZAPISY:

 • Wyślij zgłoszenia na maila: joga@malaimata.pl
 • Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku - 380 PLN
 • Dopłata pozostałej kwoty gotówką na miejscu, przed rozpoczęciem kursu

Wpłatę można dokonać na rachunek:

Anna Michalska, 83 1160 2202 0000 0002 2874 8105  
Tytułem:  
MISTRZOWSKIE RELACJE 2023-3