MISTRZOWSKIE RELACJE: "Relacja z Matką. Uzdrawianie Żeńskiej Linii Rodu. Uzdrawianie Energii Żeńskiej".

To pierwszy moduł 6-miesięcznego Kursu Tworzenia Trwałych, Zdrowych i Szczęśliwych Relacji.

Kurs mistrzowski dedykowany tworzeniu trwałych, zdrowych i szczęśliwych relacji jest połączeniem serii uzdrawiających praktyk Kundalini Jogi i Ustawień Systemowych wg Berta Hellingera.

 

Kurs jest okazją do pogłębienia swojej praktyki kundalini jogi i medytacji, pracy z energią, poszerzenia intuicji i rozwoju duchowego.

 

Celem kursu jest transformacja. Przebywanie w fizycznej i emocjonalnej bliskości z drugą osobą przynosi ulgę wielu aspektom naszej osobowości. Zamiast czuć się niekomfortowo z aspektami naszej osobowości, których nie lubimy, możemy użyć narzędzi jogi i ustawien systemowych, aby wyleczyć się z problemów i bolesnych wspomnień z przeszłości. Dopiero po ich rozpoznaniu i uzdrowieniu wszystkie nasze relacje mogą się rozwijać. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, szukasz „tego jedynego/jedynej”, czy też jesteś w związku i chcesz go podnieść/poprawić, możesz uzdrowić relację z samym sobą i z innymi.

 

Często wychodzimy z założenia, że daną praktykę robimy dla naszego partnera, aby mu pomóc (innymi słowy, aby go zmienić). Prawda jest jednak taka, że to my sami potrzebujemy przejścia przez głębokie uzdrowienie i zmianę. Tylko w ten sposób dana sytuacja zmienia się (uzdrawia), a ludzie wokół nas zmieniają się i uzdrawiają razem z nami. Jeśli jesteś singlem, pomoże ci to przygotować się do wejścia w zdrowy związek. Jeśli jesteś już w związku, poprawa siebie może poprawić twój związek.

 

Rozpoczynając praktykę i pracę nad sobą przełamujesz schematy i wzorce powtarzające się w twoim życiu. Uzdrawiasz siebie tu i teraz, uzdrawiasz 7 pokoleń wstecz i 7 pokoleń do przodu.

 

Praktyka w grupie ma MOC. Tak naprawdę im nas więcej, tym lepiej. Dlaczego? Wszystko co zrobisz dla siebie, co uzdrowisz w sobie, działa jak eksplozja energetyczna, a każdy jej strumień dotyka pozostałych członków grupy, i odwrotnie, wszystko co ktoś inny zdoła uzdrowić, u Ciebie też się uzdrowi.


Ustawienia systemowe wg Berta Hellingera pozwalają:

 • w prosty i szybki sposób dotrzeć do źródła problemu z jakim zmagamy się w życiu 
 • wydobyć nieuświadomioną wiedzę (schematy rodzinne, wzorce, przekonania) na światło dzienne czyli wgląd potrzebny do podejmowania trafnych decyzji w życiu 
 • zmieniać nieświadome postawy i uwarunkowania systemowe (rodzinne, grupowe) wpływające na nasze samopoczucie, relacje, zdrowie i los 
 • zdjąć ciężar/blokadę/uwikłanie/lojalność dzięki czemu pojawia się uczucie lekkości i ulgi, nagły przypływ siły oraz jasność widzenia problemu

MISTRZOWSKIE RELACJE: "Relacja z Matką. Uzdrawianie Żeńskiej Linii Rodu. Uzdrawianie Energii Żeńskiej".


Kiedy: 28 styczeń 2023 r. (sobota) - Moduł 1
Godzina:
10:00 - 18:00
Rodzaj zajęć:
Zajęcia z Kundalini Jogą, medytacją, Ustawieniami Systemowymi, terapią dźwiękiem.

Gdzie: ul. Wiejska 20, Komorów (sprawdź na mapie)


Na tym warsztacie będziemy pracować z żeńską linią rodu, uzdrowieniem relacji z Matką, córką, siostrą i wszystkimi kobietami wokół Ciebie, a także uzdrowieniem aspektu kobiecego w nas samych. 

Matka reprezentuje połączenie z Matką Ziemią, co na planie energetycznym oznacza, że nasza relacja z naszą matką odzwierciedla relacje ze Wszystkim co jest. Od momentu poczęcia buduje się nasza relacja z matką, którą z poziomu Duszy świadomie wybieramy. Musimy być świadomi faktu, że właśnie ta kobieta, a nie żadna inna, spełnia wszystkie warunki, na wszystkich poziomach, które są potrzebne do zrealizowania prawdziwego celu naszej inkarnacji. Jeśli to zrozumiemy i odczujemy głęboką prawdę zawartą w tym twierdzeniu, wtedy niezależnie od stopnia odczuwanego bólu związanego z tą relacją, będziemy wdzięczni za wszystko czego mamy szansę dzięki niej doświadczyć. Im dłużej trwa konflikt z naszą Matką, tym dłużej strumień energii płynącej od Matki Ziemi jest zablokowany. Proces uzdrawiania dotyczy uzdrowienia relacji ze wszystkimi naszymi matkami z różnych inkarnacjach.


Kolejne Tematy Modułów i Terminy Spotkań:

 • 04.03.2023 - Relacja z Ojcem. Uzdrawianie Męskiej Linii Rodu. Uzdrawianie Energii Męskiej. 
 • 22.04.2023 - Okres prenatalny, uzdrowienie porodu, poczęcie. Uzdrawianie lęków.
 • 27.05.2023 - Relacje Partnerskie - Życie w Harmonii.
 • 24.06.2023 - Każda relacja jest bezcenna."Kocham. Przepraszam. Wybaczam. Dziękuję."
 • 29.07.2023 - Miłość jest najważniejsza.*data może ulec zmianie ze względu na okres wakacyjny.

Po każdym module otrzymasz medytacje, które będziesz praktykował/a w domu codziennie, aż do naszego kolejnego spotkania.


Harmonogram godzinowy zajęć:

 • 10:00 - 13:30 - Zajęcia kundalini jogi i medytacji. Ustawienia rodzinne.
 • 13:30 - 14:30 - Przerwa na lunch.
 • 14:30 - 18.00 - Medytacja. Ustawienia rodzinne. Medytacja zamykająca i sesja relaksacyjna misy & gongi.

*W części porannej i popołudniowej krótkie przerwy

*Lunch wegetariański w cenie

 

Inwestycja: 880 PLN (1 dzień warsztatowy)


Prowadzenie:
 • Anna Michalska (Devi Onkar) - Kundalini Yoga Teacher & Sat Nam Rasayan Healer.
 • Jolanta Pastor – Terapeutka Ustawień Systemowych wg Berta Hellingera & Coach Systemowy.

Zapisy:

 • Wyślij zgłoszenia na maila: joga@malaimata.pl
 • Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku - 380 PLN
 • Dopłata pozostałej kwoty gotówką na miejscu, przed rozpoczęciem kursu

Wpłatę można dokonać na rachunek:

Anna Michalska, 83 1160 2202 0000 0002 2874 8105  
Tytułem:  
MISTRZOWSKIE RELACJE 2023-1