MALE DO MEDYTACJI 
Wszystkie Male zrobione są z 108 kamieni + kamienie Guru.
Male można również personalizować i zamawiać według upodobań kolorystycznych, potrzeb i intencji.
Male wykonywane są na zamówienie. Czas realizacji około 3-5 dni roboczych.
 DANE DO PRZELEWU 

Wpłatę możesz dokonać na rachunek: Anna Michalska, 83 1160 2202 0000 0002 2874 8105

Zamówienia prosimy składać mailowo na adres: joga@malaimata.pl

Odbiór zamówień: osobisty w Studio; przesyłka kurierska lub paczkomat (koszt - 17 zł)


Mala to tybetański lub indyjski sznur modlitewny, składający się ze 108 korali z dodatkowym kamieniem przewodnim na przodzie zwanym Guru. Mala może być noszona jako naszyjnik lub zawinięta kilka razy wokół Twojego nadgarstka jako bransoletka. Mala służy do medytacji, a dokładnie do odliczania mantr podczas medytacji oraz do pracy ze swoją osobistą intencją. Jej noszenie na co dzień otacza Cię uzdrawiającą mocą i energią kamieni w niej zawartych oraz przypomina Ci o intencji z którą w danej chwili pracujesz.  

Malę najlepiej wybrać intuicyjnie, oznacza to, że jest ona dla Ciebie przeznaczona. Można też wybrać malę sugerując się jej kolorem czy użytych w niej kamieni aby wzmacniać pracę nad swoją intencją. Kamień, który przyciąga Twoją uwagę lub od którego poczujesz przyjemne wibracje da Ci siłę i odwagę w dążeniu do celu. Kamienie mogą mieć różne znaczenie. Ametyst, na przykład, promuje ochronę, oczyszczanie i duchowość. Jadeit uważany jest za talizman, który zapewnia szczęście, dobrobyt i dobre pożycie małżeńskie. Howit to kamień mądrości, otwiera umysł na informację i wiedzę. Jest wiele różnych kamieni o wielu różnych znaczeniach. Na pewno znajdziesz malę, która jest idealna dla Twojej intencji. 

Więcej informacji na temat Mali i tego jak z niej korzystać znajdziesz TUTAJ.


MALA DO MEDYTACJI DLA: OCHRONA, SPOKÓJ, WZMOCNIENIE SERCA, POPRAWA KONCENTRACJI. CENA: 280 PLN

MALA DO MEDYTACJI DLA UZDROWIENIA TRAUM, RAN MIŁOŚCI I RELACJI

CENA: 280 PLN


MALA DO MEDYTACJI DLA UZDROWIENIA TRAUM, RAN MIŁOŚCI I RELACJI

CENA: 280 PLN

KWARC sprzyja wybaczaniu i ogólnym stosunkom międzyludzkim. Warto się nim otaczać w szczególności, gdy zmagamy się z traumami z dzieciństwa lub innymi ranami emocjonalnymi. Nie bez powodu mówi się, że działa na emocje jak oczyszczająca kąpiel. LAWA WULKANICZNA ma właściwości transformowania negatywnej energii na pozytywną. Transformuje nie tylko osobę ale również jej otoczenie. Stymuluje przepływ energii, który wpływa uzdrawiająco na cało, umysł i duszę. Nasyca pasją i miłością. Równoważy emocje, przynosi spokój, uziemienie i siłę do pokonywania osobistych wyzwań, bez względu na to jak sytuacja może być trudna. Daje moc i mądrość aby przezwyciężyć każdy problem. To kamień odrodzenia, by zacząć życie z nową, czystą kartą. Emanuje polem ochronnym, które pozwala poczuć się komfortowo we własnym ciele i otworzyć się na nowe możliwości. RODONIT to kamień, który uzdrawia duchowe rany. Pomaga w podejmowaniu decyzji i pozbyciu się wątpliwości. Uczy łapania dystansu i spoglądania na sprawy z różnej perspektywy. Wspiera w smutku, stresie i przy problemach z nauką. Uzdrawia szczególnie przeszłe problemy i relacje. Daje spokój, pewność siebie i jasność umysłu. Jest związany z czakrą serca, która wiąże się ze spokojem, podejmowaniem decyzji, miłością, współczuciem i uzdrawianiem psychicznym. Pomaga poznać i rozwijać ukryte talenty; rozjaśnia umysł i uspokaja; łagodzi przykre doświadczenia z przeszłości; niweluje stany niepokoju i zagubienia; pomaga uwolnić się od strachu, przykrych doświadczeń i traumy; wspomaga pamięć; równoważy sfery yin-yang; wzmacnia więzi i uczucia; pomaga dobrze ukierunkować uczucia; leczy złamane serce; reguluje cykl miesiączkowy; przynosi ulgę w codziennych obowiązkach.HEMATYT sprowadza siłę, miłość, odwagę i magnetyzm osobisty. Dobrze wpływa na myślenie i pamięć. Odblokowuje czakrę podstawy.KRYSZTAŁ GÓRSKI ma wpływ na wszystkie czakry, wprowadza harmonię i ułatwia przepływ energii, aby pomóc w relaksacji. Usuwa blokady, przynosi jasność umysłu, wzmacnia energię i aurę. Daje dostęp do starożytnej mądrości. Wspomaga rozwój duchowy i jasnowidzenie. Usuwa trudności i rozpuszcza blokady energetyczne. Wznosi na poziom wibracji szczęścia i spełnienia na wszystkich poziomach. Ma również zdolność do rozpuszczania karmy z poprzednich wcieleń, które są schowane w eterycznym ciele i mogą spowodować nierównowagę lub chorobę w obecnym wcieleniu.


MALA DO MEDYTACJI NA UZIEMIENIE I ODRODZENIE

ONYKS ten kamień ochronny, daje poczucie kontroli nad swoim życiem - dodaje determinacji, wytrwałości, odwagi i stanowczości. Łagodzi również stres i jego konsekwencje w ciele. Ułatwia podejmowanie decyzji, daje równowagę w strefie ciała i umysłu. Jest duchowym przewodnikiem i otwiera na inspirację. Wibruje w zgodzie z wiedzą i intelektem, chroni od niesprzyjających sytuacji, pozwala eksplorować życie. Zaopatruje w cierpliwość i samodyscyplinę. Kamień wewnętrznej siły, wzmacnia wytrzymałość na płaszczyźnie fizycznej i psychicznej, zapewnia bezpieczeństwo i stabilność. Redukuje lęki i stres. LAWA WULKANICZNA ma właściwości transformowania negatywnej energii na pozytywną. Transformuje nie tylko osobę ale również jej otoczenie. Stymuluje przepływ energii, który wpływa uzdrawiająco na cało, umysł i duszę. Nasyca pasją i miłością. Równoważy emocje, przynosi spokój, uziemienie i siłę do pokonywania osobistych wyzwań, bez względu na to jak sytuacja może być trudna. Daje moc i mądrość aby przezwyciężyć każdy problem. To kamień odrodzenia, by zacząć życie z nową, czystą kartą. Emanuje polem ochronnym, które pozwala poczuć się komfortowo we własnym ciele i otworzyć się na nowe możliwości. JADEIT to kamień harmonii, zadowolenia i spełnionych marzeń.

 

CENA: 220 PLN


MALA DO MEDYTACJI NA JASNOŚĆ UMYSŁU I PEWNOŚĆ SIEBIE


GRANAT chroni przed złą energią i wpływem nieprzychylnych nam osób, zwiększa wewnętrzną siłę, przywraca równowagę, dodaje pewności siebie. To kamień, który pozwala przezwyciężyć nieśmiałość i lęk przed zmianą. Budują poczucie własnej wartości i wewnętrzną odwagę. Granat to także kamień miłości i energii seksualnej. 

LAPIS LAZULI to kamień inspiracji, prawdy i mądrości, pomaga zadbać o pozytywne relacje z ludźmi oraz harmonię w relacjach z bliskimi. Ma zdolność stymulowania świadomości, dostrzegania w sobie oraz otaczającym świecie doskonałości, wartości i piękna. 


CENA: 280 PLN


MALA DO MEDYTACJI "I SPEAK" DLA UZDROWIENIA CZAKRY GARDŁA

AGAT jest kamieniem równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje i działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Poprawia koncentrację i zdolności analityczne. Ulecza gniew i żal, dając w to miejsce odwagę do zaczynania czegoś od nowa, usuwa napięcie po przejściach z przeszłości. Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do cichej kontemplacji i akceptowania wydarzeń, sprzyja rozwojowi duchowemu. AGAT NIEBIESKI jest związany z relacjami międzyludzkimi. Otwiera czakrę gardła, przez co ułatwia komunikację, pomaga mówić, by być słyszanym i zrozumianym. ANGELIT rozwija świadomość, wzmacnia ochronę i poczucie bezpieczeństwa. Poprawia komunikację na wszystkich szczeblach. Ma dobry wpływ na zmysły, gardło, grasicę i naczynia krwionośne. Łagodzi żal i pomaga w chwilach gniewu. Pomaga połączyć się z aniołami stróżami i zwierzętami totemicznymi. Wspomaga kanalizowanie energii, telepatię, równowagę, podróże astralne, odrodzenie, uzdrawianie psychiczne i duchowe. HEMATYT aktywuje siły życiowe i pomaga w pokonywaniu przeciwności. Daje siłę, odwagę, wytrzymałość i spokój. Pomaga zwiększając poczucie własnej wartości i pewności siebie. Pomaga przezwyciężyć zachowania kompulsywne i nałogi. Jest związany z czakrą podstawy, tym samym odpowiada za materię i bezpieczeństwo.

 

CENA: 390 PLN


I  KNOW 

AMETYST jest kamieniem spokoju i wielkiej mądrości. Używany do zwiększenia psychicznej świadomości. Ułatwia medytację i wzmacnia komunikację z przewodnikami i aniołami. Otwiera i oczyszcza czakry Trzeciego Oka i Korony, co przyspiesza rozwój zdolności intuicyjnych. Czakra Korony odnosi się do funkcji mózgu i umysłu i jest głównym centrum kontroli całego systemu czakr. Uzdrawiające właściwości ametystu pomagają w zrozumieniu przyczyny choroby lub braku równowagi. Daje ochronę i oczyszczenie. Jest bardzo przydatny w celu powstrzymania głodu i uzależniających wzorców zachowań, w tym nikotyny, picia alkoholu lub używania narkotyków. Pomaga zrównoważyć układ nerwowy i mózg. Przynosi spokojne sny, eliminując wszelkie koszmary i chroni przed atakiem psychicznym. Używa się go do otwierania swoich kanałów telepatii, poznania poprzednich wcieleń, jasnosłyszenia, jasnowidzenia i komunikacji z aniołami. Przynosi emocjonalną stabilność i wewnętrzną siłę. HEMATYT aktywuje siły życiowe i pomaga w pokonywaniu przeciwności. Daje siłę, odwagę, wytrzymałość i spokój. Pomaga zwiększając poczucie własnej wartości i pewności siebie. Pomaga przezwyciężyć zachowania kompulsywne i nałogi. Jest związany z czakrą podstawy, tym samym odpowiada za materię i bezpieczeństwo. 

CENA: 330 PLN


MALA "I  LOVE" DLA UZDROWIENIA CZAKRY SERCA

FOSFOSYDERYT jest związany z energetyką serca. Pomaga w otwarciu i uzdrawianiu serca, wspierając miłość, empatię i życzliwość. Działa uspokajająco i pomaga w harmonizacji emocji. Może pomóc w redukcji stresu, lęku i napięcia emocjonalnego, a także w poprawie samopoczucia i równowagi wewnętrznej. Jest często używany w praktykach medytacyjnych i duchowych do pracy nad odpuszczaniem i wybaczaniem. Pomaga w procesie uwolnienia emocjonalnego balastu i zgody na transformację oraz wyzwolenie. Wspiera rozwój intuicji i umiejętności odczytywania energii. Pomaga w uwolnieniu blokad, traum i negatywnych wzorców, co prowadzi do większej równowagi i zdrowia emocjonalnego. HEMATYT aktywuje siły życiowe i pomaga w pokonywaniu przeciwności. Daje siłę, odwagę, wytrzymałość i spokój. Pomaga zwiększając poczucie własnej wartości i pewności siebie. Pomaga przezwyciężyć zachowania kompulsywne i nałogi. Jest związany z czakrą podstawy, tym samym odpowiada za materię i bezpieczeństwo. KRYSZTAŁ GÓRSKI ma wpływ na wszystkie czakry, wprowadza harmonię i ułatwia przepływ energii, aby pomóc w relaksacji. Usuwa blokady, przynosi jasność umysłu, wzmacnia energię i aurę. Daje dostęp do starożytnej mądrości. Wspomaga rozwój duchowy i jasnowidzenie. Usuwa trudności i rozpuszcza blokady energetyczne. Wznosi na poziom wibracji szczęścia i spełnienia na wszystkich poziomach. Ma również zdolność do rozpuszczania karmy z poprzednich wcieleń, które są schowane w eterycznym ciele i mogą spowodować nierównowagę lub chorobę w obecnym wcieleniu.

CENA: 300 PLN


I  AM 

KAMIEŃ RZECZNY ma uspokajający wpływ na emocje i umysł, pomagając w redukcji stresu, lęku i napięcia nerwowego. Harmonizuje i równoważy energię w ciele. Oczyszcza z negatywnej energii i usuwa blokady. Wzmacniania zdolności intuicyjne i połączenie ze swoim wewnętrznym przewodnictwem. Ugruntowuje i stabilizuje,  dając silne fundamenty i pewności siebie. Wzmacnia i ochrania aurę i pole energetyczne. Wspiera witalność i dobre samopoczucie. HEMATYT aktywuje siły życiowe i pomaga w pokonywaniu przeciwności. Daje siłę, odwagę, wytrzymałość i spokój. Pomaga zwiększając poczucie własnej wartości i pewności siebie. Pomaga przezwyciężyć zachowania kompulsywne i nałogi. Jest związany z czakrą podstawy, tym samym odpowiada za materię i bezpieczeństwo. KRYSZTAŁ GÓRSKI ma wpływ na wszystkie czakry, wprowadza harmonię i ułatwia przepływ energii, aby pomóc w relaksacji. Usuwa blokady, przynosi jasność umysłu, wzmacnia energię i aurę. Daje dostęp do starożytnej mądrości. Wspomaga rozwój duchowy i jasnowidzenie. Usuwa trudności i rozpuszcza blokady energetyczne. Wznosi na poziom wibracji szczęścia i spełnienia na wszystkich poziomach. Ma również zdolność do rozpuszczania karmy z poprzednich wcieleń, które są schowane w eterycznym ciele i mogą spowodować nierównowagę lub chorobę w obecnym wcieleniu.

CENA: 280 PLN


EARTH AND HEAVEN BALANCE & FREEDOM FROM ADDICTIONS
AMETYST
 jest kamieniem spokoju i wielkiej mądrości. Używany do zwiększenia psychicznej świadomości. Ametyst ułatwia medytację i wzmacnia komunikację z przewodnikami i aniołami. Otwiera i oczyszcza czakry Trzeciego Oka i Korony, co przyspiesza rozwój zdolności intuicyjnych. Czakra Korony odnosi się do funkcji mózgu i umysłu i jest głównym centrum kontroli całego systemu czakr. Uzdrawiające właściwości ametystu pomagają w medytacji oraz w zrozumieniu przyczyny choroby lub braku równowagi. Daje ochronę i oczyszczenie. Jest bardzo przydatny w celu powstrzymania głodu i uzależniających wzorców zachowań, w tym nikotyny, picia alkoholu lub używania narkotyków. Pomaga zrównoważyć układ nerwowy i mózg. Przynosi spokojne sny, eliminując wszelkie koszmary i chroni przed atakiem psychicznym. Używa się go do otwierania swoich kanałów telepatii, poznania poprzednich wcieleń, jasnosłyszenia, jasnowidzenia i komunikacji z aniołami. Przynosi emocjonalną stabilność i wewnętrzną siłę. HEMATYT aktywuje siły życiowe i pomaga w pokonywaniu przeciwności. Daje siłę, odwagę, wytrzymałość i spokój. Pomaga zwiększając poczucie własnej wartości i pewności siebie. Pomaga przezwyciężyć zachowania kompulsywne i nałogi. Jest związany z czakrą podstawy, tym samym odpowiada za materię i bezpieczeństwo.
CENA: 280 PLN

BUSINESS & LOVE FLOW

AMAZONIT ułatwia miłość i wzajemne zrozumienie, otwiera czakrę serca i gardła. Jest kamieniem dobrego samopoczucia. Korzystnie wpłynie na kreatywność, odwagę i prawdomówność. Przyciągają pieniądze, dobrobyt finansowy, powodzenie i spektakularne sukcesy. JADEIT to talizman, który zapewnia szczęście, dobrobyt i dobre pożycie małżeńskie. Pomaga utrzymać pieniądze przy sobie. Kamień uzdrawiający. Kawałek jadeitu, trzymany w kieszeni lub na wisiorku, ładuje naszą energię i chroni przed chorobami. Uwalnia negatywne myśli i drażliwość oraz uspokaja umysł. Stabilizuje osobowość, integrując umysł z ciałem, stymulując pomysły i czyniąc zadania mniej złożonymi i łatwiejszymi do wykonania. Przynosi harmonię i szczęście w relacjach biznesowych i rodzinnych, oraz obfitość materialną. HEMATYT aktywuje siły życiowe i pomaga w pokonywaniu przeciwności. Jest bardzo dobry dla osób żyjących w ciągłym stresie – z jednej strony wzmacnia organizm, z drugiej pomaga w zachowaniu zimnej krwi. Daje siłę, odwagę, wytrzymałość i spokój. Silnie działa na płaszczyźnie duchowej. Pomaga zwiększając poczucie własnej wartości i pewności siebie. Pomaga przezwyciężyć kompulsywne zachowania i nałogi. Jest związany z czakrą podstawy, tym samym odpowiada za materię i bezpieczeństwo.

 

CENA: 250 PLN

INTUITION AWAKENING * FEMALE ENERGY * PROTECTION * REMOVING BLOCKS

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY wspiera rozwój duchowy i wewnętrzną siłę. Łagodzi emocje, stres i lęki. Uspokaja. Wzmacnia żeńską energię i intuicję. Pomaga podążać drogą przeznaczenia. Uzdrawia umysł, ciało i kanały energetyczne – równoważy zaburzenia hormonalne. Pomaga osiągnąć sukces i szczęście w sprawach dotyczących miłości i biznesu. Dodaje pewności siebie - przynosi ukojenie i spokój. Przypisuje mu się również właściwości ochronne w czasie podróży. KRYSZTAŁ GÓRSKI ma zdolność do samooczyszczania oraz oczyszczania innych minerałów. Wzmacnia i potęguje działanie innych kamieni. Ma wpływ na wszystkie czakry, wprowadza harmonię i ułatwia przepływ energii, aby pomóc w relaksacji. Usuwa blokady, przynosi jasność umysłu, wzmacnia energię i aurę. Otwiera nasze centra energetyczne na przepływ uzdrawiającego światła. Kryształ górski ma doskonałą wibrację i bardzo łatwo go zaprogramować, choćby przy pomocy dowolnej afirmacji. Od tego momentu zaczyna pracować na realizację celu, dla którego został zaprogramowany. Efekty tej pracy mogą pojawić się szybciej niż nam się wydaje. Jest kamieniem, dzięki któremu możemy uzyskać dostęp do starożytnej mądrości i z powodzeniem stosować ją w obecnym świecie. Wspomaga rozwój duchowy i jasnowidzenie. Kryształ górski wznosi nas na poziom wibracji szczęścia i spełnienia na wszystkich poziomach.

CENA: 320 PLN  


ONYKS symbolizuje siłę i moc. Wzmacnia i regeneruje. Jego energia daje nam wytrzymałość i odporność przy wykonywaniu trudnych i złożonych zadań. Pogłębia on poczucie kontroli nad swoim życiem. Obdarza takimi cechami jak determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość. Jest pomocny przy podejmowaniu trudnych decyzji. To kamień mądrości. Uwalnia od przeszłości i pomaga zakończyć nieszczęśliwe lub toksyczne relacje/związki. JASPIS CESARSKI jest kamieniem ochronnym, wspierającym i wyciszającym. Wpływa na nasze kontakty z otoczeniem, ułatwia kontakty z ludźmi, łagodzi konflikty. Uzdrawia relacje międzyludzkie w rodzinie i w pracy. Pomaga zachować harmonię wewnętrzną, generuje pozytywną energię, witalność i dobre samopoczucie. Przywraca poczucie jedności i połączenia, zarówno z sobą samym jak i z innymi. Jaspis można wykorzystać do medytacji, ugruntowania, pracy ze snami. W praktycznym życiu jaspis zachęca do działania, przekształcania pomysłów w rzeczywistość, pomaga dobrze organizować sobie czas i utrzymywać dyscyplinę w dążeniu do celu. Jest kamieniem antystresowym. Wpływa na rozwój duchowy i pozwala postrzegać zjawiska pozazmysłowe. HEMATYT sprowadza siłę, miłość, odwagę i magnetyzm osobisty. Dobrze wpływa na myślenie i pamięć.

CENA: 220 PLN


HEART OF GOLD


JADEIT to talizman, który zapewnia szczęście, dobrobyt i dobre pożycie małżeńskie. Kamień władzy, długowieczności i mądrości. Pomaga utrzymać pieniądze przy sobie. Uzdrawia. Kawałek jadeitu, trzymany w kieszeni lub na wisiorku, ładuje naszą energię i chroni przed chorobami. Uwalnia negatywne myśli i drażliwość oraz uspokaja umysł. Stabilizuje osobowość, integrując umysł z ciałem, stymulując pomysły i czyniąc zadania mniej złożonymi i łatwiejszymi do wykonania. Przynosi harmonię i szczęście w relacjach biznesowych i rodzinnych, oraz obfitość materialną. Jadeit nazywany Świętym Kamieniem Mistyków wzbogaci Cię o 5 cnót: odwagę, sprawiedliwość, współczucie, skromność i mądrość. AKWAMARYN otwiera na miłość i prawdę. Rozjaśnia myślenie i pozwala podejmować odważne decyzje. Ci, którzy go noszą, cieszą się długą młodością. Reprezentując symetrię, sprzyja medytacji; jasnej i szczerej komunikacji oraz intelektowi. Jest kamieniem proroków, szamanów, uzdrowicieli i mistyków. To kamień prawdy i zaufania, uczący nas jak odpuścić. Kamień wiecznej młodości i szczęścia. Chroni podróżujących.    

CENA: 220 PLN


LOVE IS LOVE

 

JADEIT to talizman, który zapewnia szczęście, dobrobyt i dobre pożycie małżeńskie. Kamień władzy, długowieczności i mądrości. Pomaga utrzymać pieniądze przy sobie. Uzdrawia. Kawałek jadeitu, trzymany w kieszeni lub na wisiorku, ładuje naszą energię i chroni przed chorobami. Uwalnia negatywne myśli i drażliwość oraz uspokaja umysł. Stabilizuje osobowość, integrując umysł z ciałem, stymulując pomysły i czyniąc zadania mniej złożonymi i łatwiejszymi do wykonania. Przynosi harmonię i szczęście w relacjach biznesowych i rodzinnych, oraz obfitość materialną. Jadeit nazywany Świętym Kamieniem Mistyków wzbogaci Cię o 5 cnót: odwagę, sprawiedliwość, współczucie, skromność i mądrość.


CENA: 200 PLN

Mala do Medytacji "I AM CONNECTED" dla Uzdrowienia Wyższych Czakr

HEMATYT sprowadza siłę, miłość, odwagę i magnetyzm osobisty. LAPIS LAZULI sprzyja duchowości, zwiększa samoświadomość, pozwala dostrzec nasze najlepsze cechy i motywuje do pracy nad wadami. Pomaga połączyć się ze Wszechświatem, ułatwia medytację i otwiera nas na duchowe przewodnictwo. Zwiększa kreatywność i rozjaśnia myśli, zwiększa empatię, wzmacnia autorytet i pozwala znaleźć najlepsze rozwiązanie. Przynosi poczucie wewnętrznej mocy i nadziei, co pozwala odnaleźć w sobie odwagę, pewność siebie i przezwyciężyć nieśmiałość. Jest to również kamień duchowej miłości, umacnia uczucie i więź między dwojgiem kochających się ludzi. Ma silnie właściwości uzdrawiające. Już samo dotknięcie go zapewnia poprawę naszego stanu fizycznego i psychicznego. Podnosi libido. JASPIS CESARSKI jest kamieniem ochronnym, wspierającym i wyciszającym. Wpływa na nasze kontakty z otoczeniem, ułatwia kontakty z ludźmi, łagodzi konflikty. Uzdrawia relacje międzyludzkie w rodzinie i w pracy. Pomaga zachować harmonię wewnętrzną, generuje pozytywną energię, witalność i dobre samopoczucie. Przywraca poczucie jedności i połączenia, zarówno z sobą samym jak i z innymi. Jaspis można wykorzystać do medytacji, ugruntowania, pracy ze snami. W praktycznym życiu jaspis zachęca do działania, przekształcania pomysłów w rzeczywistość, pomaga dobrze organizować sobie czas i utrzymywać dyscyplinę w dążeniu do celu. Jest kamieniem antystresowym. Wpływa na rozwój duchowy i pozwala postrzegać zjawiska pozazmysłowe. TYGRYSIE OKO to kamień szczęścia, radości i optymizmu. Wprowadza w dobry nastrój, pomaga w definiowaniu i osiąganiu celów, daje jasność myśli i wzmacnia siłę woli. Pozwala wyzwolić się z traum i kompleksów. Zapewnia sukces oraz bogactwo. Wzmacnia wewnętrzną siłę, która jest nam potrzebna do podejmowania nowych wyzwań. Zwalcza lęki i pomaga odkryć własne możliwości oraz odblokować zdolności twórcze. Pomaga podnieść się na duchu w okresach kryzysu i ponownie nabrać wiary we własne siły. Jest bardzo pomocny we wspomaganiu leczenia zaburzeń, powstałych na skutek depresji czy obniżonego nastroju.  

CENA: 340 PLN


KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY wspiera rozwój duchowy i wewnętrzną siłę. Łagodzi emocje, stres i lęki. Uspokaja. Wzmacnia żeńską energię i intuicję. Pomaga podążać drogą przeznaczenia. Uzdrawia umysł, ciało i kanały energetyczne – równoważy zaburzenia hormonalne. Kamień księżycowy wspomaga układ trawienny, pomaga w przyswajaniu składników odżywczych i eliminuje toksyny. Pomaga osiągnąć sukces i szczęście w sprawach dotyczących miłości i biznesu. Dodaje pewności siebie - przynosi ukojenie i spokój. Przypisuje mu się również właściwości ochronne w czasie podróży. AMAZONIT ułatwia miłość i wzajemne zrozumienie, otwiera czakrę serca i gardła. Jest kamieniem dobrego samopoczucia. Korzystnie wpłynie na kreatywność, odwagę i prawdomówność. Przyciągają pieniądze i dobrobyt finansowy, powodzenie i spektakularne sukcesy. JADEIT to talizman, który zapewnia szczęście, dobrobyt i dobre pożycie małżeńskie. Pomaga utrzymać pieniądze przy sobie. Kamień uzdrawiający. Kawałek jadeitu, trzymany w kieszeni lub na wisiorku, ładuje naszą energię i chroni przed chorobami. Uwalnia negatywne myśli i drażliwość oraz uspokaja umysł. Stabilizuje osobowość, integrując umysł z ciałem, stymulując pomysły i czyniąc zadania mniej złożonymi i łatwiejszymi do wykonania. Przynosi harmonię i szczęście w relacjach biznesowych i rodzinnych, oraz obfitość materialną.

CENA: 320 PLN


MIŁOŚĆ, ZDROWIE, PROSPERITY

JASPIS jest kamieniem ochronnym, wspierającym i wyciszającym. Wpływa na nasze kontakty z otoczeniem, ułatwia kontakty z ludźmi, łagodzi konflikty. Uzdrawia relacje międzyludzkie w rodzinie i w pracy. Pomaga zachować harmonię wewnętrzną, generuje pozytywną energię, witalność i dobre samopoczucie. Przywraca poczucie jedności i połączenia, zarówno ze sobą samym jak i z innymi. Jaspis można wykorzystać do medytacji, ugruntowania, pracy ze snami. W praktycznym życiu jaspis zachęca do działania, przekształcania pomysłów w rzeczywistość, pomaga dobrze organizować sobie czas i utrzymywać dyscyplinę w dążeniu do celu. Wpływa uspokajająco na system nerwowy, dodaje nam pewności siebie, wpływa pozytywnie na stres stad niejednokrotnie jest nazywany kamieniem antystresowym. Wpływa na rozwój duchowy i pozwala postrzegać zjawiska pozazmysłowe. HEMATYT sprowadza siłę, miłość, odwagę i magnetyzm osobisty. Dobrze wpływa na myślenie i pamięć. Odblokowuje czakrę podstawy. JADEIT to talizman, który zapewnia szczęście, dobrobyt i dobre pożycie małżeńskie. Pomaga utrzymać pieniądze przy sobie. Kamień uzdrawiający. Kawałek jadeitu, trzymany w kieszeni lub na wisiorku, ładuje naszą energię i chroni przed chorobami. Uwalnia negatywne myśli i drażliwość oraz uspokaja umysł. Stabilizuje osobowość, integrując umysł z ciałem, stymulując pomysły i czyniąc zadania mniej złożonymi i łatwiejszymi do wykonania. Przynosi harmonię i szczęście w relacjach biznesowych i rodzinnych, oraz obfitość materialną. Używana w medytacji będzie pobudzała wyższe czakry.

CENA: 250 PLN


CREATIVITY, PROTECTION AND SELF LOVE

AMETYST poprawia kreatywność i pomaga rozwijać pasje. Pobudza do działania i doprowadza projekty do skutku. Talizman koncentracji i sukcesu. Jeden z najbardziej efektywnych kryształów uzdrawiających. Fioletowy ametyst reprezentuje władzę i siłę. Jest silnym kamieniem ochronnym. Nazywany „kamieniem duszy” ułatwia komunikację ze swoim wewnętrznym JA. Używa się go do otwierania swoich kanałów telepatii, poznania poprzednich wcieleń, jasnosłyszenia, jasnowidzenia i komunikacji z aniołami. Przynosi emocjonalną stabilność i wewnętrzną siłę. Jest jednym z najlepszych kryształów do medytacji. Stosowany jest do harmonizowania własnego życia, ułatwia procesy decyzyjne, przynosi duchowe przewodnictwo, zdrowy rozsądek i realistyczne cele. KWARC RÓŻOWY wspiera naszą czułość i subtelność. Uspokaja. Pomaga otworzyć się na miłość i wybaczanie, odblokować czakrę serca. Wspomaga żeńską energię. Uczy kochać siebie samego. Potęguje kreatywność.

CENA: 250 PLN


KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY wspiera rozwój duchowy i wewnętrzną siłę. Łagodzi emocje, stres i lęki. Uspokaja. Wzmacnia żeńską energię i intuicję. Pomaga podążać drogą przeznaczenia. Uzdrawia umysł, ciało i kanały energetyczne – równoważy zaburzenia hormonalne. Pomaga osiągnąć sukces i szczęście w sprawach dotyczących miłości i biznesu. Dodaje pewności siebie - przynosi ukojenie i spokój. Przypisuje mu się również właściwości ochronne w czasie podróży. KRYSZTAŁ GÓRSKI ma zdolność do samooczyszczania oraz oczyszczania innych minerałów. Wzmacnia i potęguje działanie innych kamieni. Ma wpływ na wszystkie czakry, wprowadza harmonię i ułatwia przepływ energii, aby pomóc w relaksacji. Usuwa blokady, przynosi jasność umysłu, wzmacnia energię i aurę. Otwiera nasze centra energetyczne na przepływ uzdrawiającego światła. Kryształ górski ma doskonałą wibrację i bardzo łatwo go zaprogramować, choćby przy pomocy dowolnej afirmacji. Od tego momentu zaczyna pracować na realizację celu, dla którego został zaprogramowany. Efekty tej pracy mogą pojawić się szybciej niż nam się wydaje. Jest kamieniem, dzięki któremu możemy uzyskać dostęp do starożytnej mądrości i z powodzeniem stosować ją w obecnym świecie. Wspomaga rozwój duchowy i jasnowidzenie. Kryształ górski wznosi nas na poziom wibracji szczęścia i spełnienia na wszystkich poziomach. 

CENA: 320 PLN  


KAMIEŃ RZECZNY poprawia atmosferę w pracy i w rodzinie. W związkach wpływa na spokój, zaufanie i harmonię. To kamień intuicji. Pomaga podejmować właściwe decyzje oraz odnaleźć właściwą drogę wśród wielu życiowych ścieżek. ANGELIT rozwija świadomość, wzmacnia ochronę i poczucie bezpieczeństwa. Poprawia komunikację na wszystkich szczeblach. Ma dobry wpływ na zmysły, gardło, grasicę i naczynia krwionośne. Łagodzi żal i pomaga w chwilach gniewu. Pomaga połączyć się z aniołami stróżami i zwierzętami totemicznymi. Wspomaga kanalizowanie energii, telepatię, równowagę, podróże astralne, odrodzenie, uzdrawianie psychiczne i duchowe. KARNEOL kamień odwagi, aktywator pozytywnych zmian w naszym życiu. Uspokaja i poprawia koncentrację, oddziałuje na czakrę splotu słonecznego i na czakrę sakralną. Dodaje energii i pobudza kreatywność. 

CENA: 250 PLN


THE MASTER TOUCH 1

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY wspiera rozwój duchowy i wewnętrzną siłę. Łagodzi emocje, stres i lęki. Uspokaja. Wzmacnia żeńską energię i intuicję. Pomaga podążać drogą przeznaczenia. Uzdrawia umysł, ciało i kanały energetyczne – równoważy zaburzenia hormonalne. Pomaga osiągnąć sukces i szczęście w sprawach dotyczących miłości i biznesu. Dodaje pewności siebie - przynosi ukojenie i spokój. Przypisuje mu się również właściwości ochronne w czasie podróży. KAMIEŃ SŁONECZNY służy oczyszczaniu i energetyzuje wszystkie czakry. Usuwa z umysłu nieprzyjemne myśli, pomaga podejmować dobre decyzje, łączy z intuicją. Wnosi pozytywną energię we wszystkie ośrodki energetyczne. Chroni i wzmacnia aurę. Dodaje odwagi. Ponieważ jest minerałem mocno energetycznym, pomaga właścicielowi w osiągnięciu spełnienia i szczęścia. LABRADORYT jest mistycznym kamieniem ochronnym, który czerpie energie zarówno ze Słońca jak i z Księżyca, chroni przed utratą energii, zabezpiecza i uszczelnia aurę. Zwany jest także kamieniem transformacji oraz poszerzania świadomości. Wzmacnia siłę woli i poczucie własnej wartości. Przynosi jasność myśli jednocześnie otwierając na mądrość Wszechświata. Uważany jest za kamień przynoszący ulgę przy stanach niepokoju, beznadziei i depresji, zastępując je entuzjazmem, wiarą w siebie i inspiracją. ANGELIT rozwija świadomość, wzmacnia ochronę i poczucie bezpieczeństwa. Poprawia komunikację na wszystkich szczeblach. Ma dobry wpływ na zmysły, gardło, grasicę i naczynia krwionośne. Łagodzi żal i pomaga w chwilach gniewu. Pomaga połączyć się z aniołami stróżami i zwierzętami totemicznymi. Wspomaga kanalizowanie energii, telepatię, równowagę, podróże astralne, odrodzenie i uzdrawianie psychiczne i duchowe. AWENTURYN daje cierpliwość, spokój i wewnętrzną równowagę. Regeneruje siły witalne organizmu. Dodaje pewności siebie, zwiększa energię, oraz prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu we wszystkich dziedzinach życia. JADEIT to talizman, który zapewnia szczęście, dobrobyt i dobre pożycie małżeńskie. Pomaga utrzymać pieniądze przy sobie. Kamień uzdrawiający. 

CENA: 320 PLN


ENERGY, POWER, PROTECTION & BALANCE 

AWENTURYN daje cierpliwość, spokój i wewnętrzną równowagę. Regeneruje siły witalne organizmu. Dodaje pewności siebie, zwiększa energię, oraz prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu we wszystkich dziedzinach życia. KAMIEŃ SŁONECZNY służy oczyszczaniu i energetyzuje wszystkie czakry. Usuwa z umysłu nieprzyjemne myśli, pomaga podejmować dobre decyzje, łączy z intuicją. Wnosi pozytywną energię we wszystkie ośrodki energetyczne. Chroni i wzmacnia aurę. Dodaje odwagi. Ponieważ jest minerałem mocno energetycznym, pomaga właścicielowi w osiągnięciu spełnienia i szczęścia. LABRADORYT jest mistycznym kamieniem ochronnym, który czerpie energie zarówno ze Słońca jak i z Księżyca, chroni przed utratą energii, zabezpiecza i uszczelnia aurę. Zwany jest także kamieniem transformacji oraz poszerzania świadomości. Wzmacnia siłę woli i poczucie własnej wartości. Przynosi jasność myśli jednocześnie otwierając na mądrość Wszechświata. Uważany jest za kamień przynoszący ulgę przy stanach niepokoju, beznadziei i depresji, zastępując je entuzjazmem, wiarą w siebie i inspiracją. KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY wspiera rozwój duchowy i wewnętrzną siłę. Łagodzi emocje, stres i lęki. Uspokaja. Wzmacnia żeńską energię i intuicję. Pomaga podążać drogą przeznaczenia. Uzdrawia umysł, ciało i kanały energetyczne – równoważy zaburzenia hormonalne. Pomaga osiągnąć sukces i szczęście w sprawach dotyczących miłości i biznesu. Dodaje pewności siebie - przynosi ukojenie i spokój. Przypisuje mu się również właściwości ochronne w czasie podróży. 

CENA: 320 PLN


SHOT OF ENERGY & STRONG AURA 

KAMIEŃ SŁONECZNY służy oczyszczaniu i energetyzuje wszystkie czakry. Usuwa z umysłu nieprzyjemne myśli, pomaga podejmować dobre decyzje, łączy z intuicją. Najintensywniej współgra z czakrą splotu słonecznego. Wnosi pozytywną energię we wszystkie ośrodki energetyczne. Chroni i wzmacnia aurę. Dodaje odwagi. Ponieważ jest minerałem mocno energetycznym, pomaga właścicielowi w osiągnięciu spełnienia i szczęścia. LABRADORYT jest mistycznym kamieniem ochronnym, który czerpie energie zarówno ze Słońca jak i z Księżyca, chroni przed utratą energii, zabezpiecza i uszczelnia aurę. Zwany jest także kamieniem transformacji oraz poszerzania świadomości. Wzmacnia siłę woli i poczucie własnej wartości. Przynosi jasność myśli jednocześnie otwierając na mądrość Wszechświata. Uważany jest za kamień przynoszący ulgę przy stanach niepokoju, beznadziei i depresji, zastępując je entuzjazmem, wiarą w siebie i inspiracją. SREBRO korzystnie wpływa na równowagę emocjonalną. Otwiera czakrę serca. Łagodzi szorstkie osobowości. Pomaga wejść w głębsze stany podświadomości i dojść do przyczyn naszych uczuć. Posiada silne właściwości ochronne. 

CENA: 320 PLN


INNER POWER & SUCCESS & HEALING & PROTECTION 

CZARNY TURMALIN daje ochronę i uzdrawia na wszystkich poziomach: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Przynosi szczęście, zdrowie i pozytywną energię. Poprawia pewność siebie i odsuwa złe myśli. Ochrania nasze pole elektromagnetyczne i oczyszcza aurę. Poprawia krążenie i metabolizm. Wzmacnia odporność. Dobrze oddziałuje na koncentrację i pamięć. Łagodzi nerwy, zmniejsza stres, lęk, strach i wszelki niepokój. AMETYST reprezentuje władzę i siłę; ma zdolność do wynoszenia wiedzy na wyższy poziom, wspomaga w rozwoju duchowym. Poprawia kreatywność i pomaga rozwijać pasje. Pobudza do działania i doprowadza projekty do skutku. Talizman koncentracji i sukcesu. Jeden z najbardziej efektywnych kryształów uzdrawiających, wzmacnia układ odpornościowy, zmniejsza zasinienia, ból i obrzęki. Jest silnym kamieniem ochronnym – chroni przed niskimi energiami, atakami psychicznymi, stresem, niezdrowym wpływem środowiska oraz osobami,  które nam źle życzą. Przynosi emocjonalną stabilność i wewnętrzną siłę. Stosowany jest do harmonizowania własnego życia, ułatwia procesy decyzyjne, przynosi duchowe przewodnictwo, zdrowy rozsądek i realistyczne cele. Rozwija intuicję i zdolności parapsychiczne. HEMATYT sprowadza siłę, miłość, odwagę i magnetyzm osobisty. Dobrze wpływa na myślenie i pamięć. Odblokowuje czakrę podstawy.                                                                                                                                         

CENA: 280 PLN


SPIRITUAL TRANSFORMATION TO HAPPINES, HARMONY & LOVE  

AGAT jest kamieniem równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje i działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Poprawia koncentrację i zdolności analityczne. Ulecza gniew i żal, dając w to miejsce odwagę do zaczynania czegoś od nowa, usuwa napięcie po przejściach z przeszłości. Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do cichej kontemplacji i akceptowania wydarzeń, sprzyja rozwojowi duchowemu. HEMATYT sprowadza siłę, miłość, odwagę i magnetyzm osobisty. Dobrze wpływa na myślenie i pamięć. SZAFIR to kamień mocy, szczęścia, lojalności, miłości, równowagi i rozwoju duchowego. Przynosi spryt, dobrobyt i dba o dostatek w życiu. Energetycznie wspiera spełnianie marzeń oraz pragnień duszy. Niebieski Szafir to kamień żywiołu powietrza. Ma za zadanie aktywować wyższe “ja” i otworzyć świadomość. Stymuluje wizje psychiczne, pozazmysłowe postrzeganie i wewnętrzne poczucie znajomości danego tematu. Zwiększa zdolność uczenia się.  Chroni przed krzywdą, zawiścią i nieszczęściem oraz przyciąga dobro, spełnienie i ochronę boskiej łaski. Jest to kamień transformujący, czyli taki który może dokonać energetycznych zmian na danej płaszczyźnie – zmieni stan zdrowia, zmieni perspektywy, relacje czy ogólną sytuację. Sprawia on, że jesteśmy w stanie dokonać zmian w sobie, a jeśli ich dokonamy, wtedy zauważymy zmiany na zewnątrz. Jest doskonały dla wszystkich tych, którzy chcą i potrzebują zmian, aby ruszyć na nowy poziom życia. Chroni przed negatywną energią. Przyciąga obfitość, wspiera nowe pomysły, zwiększa intuicję, obdarza mądrością, pomaga wyjść z depresji i spirali negatywnego myślenia, wywołuje uczucie oddania. KRYSZTAŁ GÓRSKI kamień Mocy o bardzo silnym działaniu oczyszczającym – zarówno ciała, umysłu, ducha jak i pomieszczenia.                    

CENA: 250 PLN


DIVINE FEMININE - BALANCE, CREATIVITY, INTUITION

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY wspiera rozwój duchowy i wewnętrzną siłę. Łagodzi emocje, stres i lęki. Uspokaja. Wzmacnia żeńską energię i intuicję. Pomaga podążać drogą przeznaczenia. Uzdrawia umysł, ciało i kanały energetyczne – równoważy zaburzenia hormonalne. Kamień księżycowy wspomaga układ trawienny, pomaga w przyswajaniu składników odżywczych i eliminuje toksyny. Pomaga osiągnąć sukces i szczęście w sprawach dotyczących miłości i biznesu. Dodaje pewności siebie - przynosi ukojenie i spokój. Przypisuje mu się również właściwości ochronne w czasie podróży. AWENTURYN  jest symbolem cierpliwości, spokoju i wewnętrznej równowagi. Regeneruje siły witalne organizmu i działa wzmacniająco na układ odpornościowy. Pomaga w leczeniu chorób skóry i działa kojąco na system nerwowy.  Zielony awenturyn przynosi bogactwo, szczęście i niespodziewane, nowe możliwości.  Dodaje pewności siebie, zwiększa energię, oraz prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu we wszystkich dziedzinach życia. Zwiększa kreatywność.  Pomaga uwolnić stare, nieprzyjazne nawyki czy ograniczające problemy, tym samym robiąc miejsce dla nowych możliwości i zmiany na lepsze.  HEMATYT sprowadza siłę, miłość, odwagę i magnetyzm osobisty. Dobrze wpływa na myślenie i pamięć. Odblokowuje czakrę podstawy.

CENA: 320 PLN


ANTIDEPRESSANT & ANTI-ANXIETY  

TYGRYSIE OKO idealnie sprawdza się jako remedium pozwalające wyzwolić się z traum i kompleksów. To kamień szczęścia, radości i optymizmu. Wprowadza w dobry nastrój, pomaga w definiowaniu i osiąganiu celów, daje jasność myśli i wzmacnia siłę woli. Pozwala na harmonijne działanie czakry splotu słonecznego. Ma również zbawienne działanie na cały układ trawienny człowieka. Oczyszcza wątrobę, nerki i trzustkę. Wzmacnia wewnętrzną siłę, która jest nam potrzebna do podejmowania nowych wyzwań. Skutecznie zwalcza lęki i pomaga odkryć własne możliwości oraz odblokować zdolności twórcze. Pomaga podnieść się na duchu w okresach kryzysu i ponownie nabrać wiary we własne siły. Kamień ten jest bardzo pomocny we wspomaganiu leczenia zaburzeń, powstałych na skutek depresji czy obniżonego nastroju. Wycisza wszelkie lęki i niekontrolowaną nerwowość. GRANAT rozpuszcza zakorzenione wzorce zachowań, pomaga otworzyć się na nowe doświadczenia i przezwyciężyć lęk przed zmianą. Łagodzi rany emocjonalne, daje ukojenie i chroni przed przenikaniem obcych energii. Wzmacnia też instynkt przetrwania w sytuacjach kryzysowych lub skrajnie traumatycznych, wzbudza nadzieję i trzeźwe spojrzenie. Jest kamieniem spełnionych marzeń, wspiera w dążeniu do osiągnięcia upragnionego celu. Inspiruje i pobudza kreatywność, dodaje odwagi i pewności siebie. Przyciąga wszelką obfitość. Umieszczony pod poduszką zapewnia spokojny sen, odpędza koszmary i łagodzi stany depresyjne.

CENA: 250 PLN

LOVE, LIGHT & HAPPINESS

JASPIS kamień antystresowy, wzmacnia system odpornościowy, poprawia wzrok, słuch, wspomaga leczenie wątroby, śledziony i nerek. Wzmaga chęć ustatkowania się. Ułatwia założenie rodziny. W związkach wspiera spokój, zaufanie i harmonię. Jest balsamem dla duszy dzięki temu, że wspiera partnerstwo i rodzinę. Pomaga w unikaniu spontanicznego wzburzenia. Jaspisy są bardzo mocnymi talizmanami w poprawiającymi atmosferę w pracy i w rodzinie. JADEIT uważany jest za talizman, który zapewnia szczęście, dobrobyt i dobre pożycie małżeńskie. Pomaga utrzymać pieniądze przy sobie. Kamień uzdrawiający. Kawałek jadeitu, trzymany w kieszeni lub na wisiorku, ładuje naszą energię i chroni przed chorobami. Uwalnia negatywne myśli i drażliwość oraz uspokaja umysł. Stabilizuje osobowość, integrując umysł z ciałem, stymulując pomysły i czyniąc zadania mniej złożonymi i łatwiejszymi do wykonania. Przynosi harmonię i szczęście w relacjach biznesowych i rodzinnych, oraz obfitość materialną.


CENA: 200 PLN


HEART & EARTH BALANCE

AGAT jest kamieniem równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje i działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Poprawia koncentrację i zdolności analityczne, Ulecza gniew i żal, dając w to miejsce odwagę do zaczynania czegoś od nowa, usuwa napięcie po przejściach z przeszłości. Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do cichej kontemplacji i akceptowania wydarzeń, sprzyja rozwojowi duchowemu. ZIELONY AGAT wspiera prosperity i harmonizuje czakrę serca. TURMALIN przyciąga bogactwo, przyjaźń, miłość, a przy tym daje dobre zdrowie, równowagę psychiczną, harmonię i uziemienie. Przyciąga inspirację i wszystkie inne dobre energie. Wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza zarówno ciało jak i umysł, podnosząc jakość życia i przynosząc ukojenie. Chroni pole energetyczne. Równoważy nastrój, porządkuje myśli, wpływa na koncentrację. Łagodzi stres i niepokój, a także ułatwia zasypianie. Chroni przed zazdrością, nieufnością, strachem i egoizmem. Pomaga oczyszczać aurę, co z punktu widzenia energii jest kluczowe do utrzymania równowagi. Wspiera nadnercza, poprawia krążenie i metabolizm, eliminuje z organizmu toksyny i metale ciężkie. HEMATYT sprowadza siłę, miłość, odwagę i magnetyzm osobisty. Dobrze wpływa na myślenie i pamięć. Odblokowuje czakrę podstawy.

CENA: 250 PLN


RELATIONSHIP & ATTRACT LOVE  

RODOCHROZYT  jest kamieniem miłości, związków uczuciowych, równowagi, empatii i współczucia.  Działa uspokajająco, sprzyja wyciszeniu i wewnętrznej harmonii. W medytacji używa się go do energetycznego przyciągania "drugiej połówki" i podkreślania swojej żeńskiej lub męskiej atrakcyjności, szczególnie jeśli dana osoba czuje się nie warta miłości i nie kochana. ZIELONY AWENTURYN przynosi bogactwo, szczęście i niespodziewane, nowe możliwości. Wzmacnia szczęście we własnym domu. Dodaje pewności siebie, zwiększa energię, oraz prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu we wszystkich dziedzinach życia. Zwiększa kreatywność, cierpliwość, przynosi spokój i daje ukojenie. Jest idealnym rozwiązaniem w każdej sytuacji, począwszy od pierwszej randki, aż do otrzymania awansu w pracy. Pomaga uwolnić stare, nieprzyjazne nawyki czy ograniczające problemy, tym samym robiąc miejsce dla nowych możliwości i zmiany na lepsze. KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY wspiera rozwój duchowy i wewnętrzną siłę. Wzmacnia żeńską energię i intuicję. KAMIEŃ SŁONECZNY służy oczyszczaniu, energetyzuje wszystkie czakry. Najintensywniej współgra z czakrą splotu słonecznego. Wnosi pozytywną energię we wszystkie ośrodki energetyczne. Chroni i wzmacnia aurę. Dodaje odwagi, co przekłada się na zwiększenie wiary w swoje możliwości. Pomaga przezwyciężać niepewność. Jest symbolicznie połączony jest z kamieniem księżycowym. Te minerały używane razem wnoszą w ciało harmonię, miłość, egzystencjalny spokój i wzmacniają witalność. Stymulują energie seksualne partnerów i podnoszą osobistą atrakcyjność. 

CENA: 250 PLN


SPIRITUALITY & JOY


LAPIS LAZULI sprzyja duchowości, zwiększa samoświadomość, pozwala dostrzec nasze najlepsze cechy i motywuje do pracy nad wadami. Uczy łączyć myślenie intuicyjne z pragnieniami serca i rozumu. Wprowadza harmonię w Twoim umyśle i pozwala spojrzeć na świat spokojnie, z dystansem i mądrością. Pomaga również połączyć się ze Wszechświatem, ułatwia medytację i otwiera nas na duchowe przewodnictwo. Zwiększa kreatywność i rozjaśnia myśli, zwiększa empatię, wzmacnia autorytet i pozwala znaleźć najlepsze rozwiązanie. Przynosi poczucie wewnętrznej mocy i nadziei, co pozwala odnaleźć w sobie odwagę, pewność siebie i przezwyciężyć nieśmiałość. Jest to również kamień duchowej miłości, umacnia uczucie i więź między dwojgiem kochających się ludzi. Ma silnie właściwości uzdrawiające. Już samo dotknięcie go zapewnia poprawę naszego stanu fizycznego i psychicznego. Leczy choroby krwi, tarczycy i mózgu. Pozwala uporać się ze schorzeniami żołądka oraz z hemoroidami i gruźlicą, a według niektórych nawet z epilepsją. Pomaga też w bólach spowodowanych stresem i w czasie skurczy menstruacyjnych. Podnosi libido. TYGRYSIE OKO to kamień szczęścia, radości i optymizmu. Wprowadza w dobry nastrój, pomaga w definiowaniu i osiąganiu celów, daje jasność myśli i wzmacnia siłę woli. Kamień ten idealnie sprawdza się jako remedium pozwalające wyzwolić się z traum i kompleksów. Minerał ten może uchronić przed urokiem i zapewnić sukces oraz bogactwo. Wzmacnia wewnętrzną siłę, która jest nam potrzebna do podejmowania nowych wyzwań. Skutecznie zwalcza lęki i pomaga odkryć własne możliwości oraz odblokować zdolności twórcze. Pomaga podnieść się na duchu w okresach kryzysu i ponownie nabrać wiary we własne siły. Kamień ten jest bardzo pomocny we wspomaganiu leczenia zaburzeń, powstałych na skutek depresji czy obniżonego nastroju. Wycisza wszelkie lęki i niekontrolowaną nerwowość.

CENA: 250 PLN


RÓWNOWAGA & HARMONIA

 

AGAT jest kamieniem równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje i działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Poprawia koncentrację i zdolności analityczne, Ulecza gniew i żal, dając w to miejsce odwagę do zaczynania czegoś od nowa, usuwa napięcie po przejściach z przeszłości. Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do cichej kontemplacji i akceptowania wydarzeń, sprzyja rozwojowi duchowemu. AGAT CZERWONY balansuje energię w czakrze podstawy i czakrze sakralnej; rozbudza wewnętrzny ogień i motywuje do działania, dodaje odwagi i pewności siebie, oczyszcza krew oraz poprawia krążenie i metabolizm, ułatwia wchłanianie witamin i minerałów. Generuje energię ochronną, zapewnia bezpieczeństwo i siłę. Stosuje się ją także do walki z nałogami. HEMATYT sprowadza siłę, miłość, odwagę i magnetyzm osobisty. Dobrze wpływa na myślenie i pamięć.


CENA: 250 PLN

KOMUNIKACJA


ANGELIT rozwija świadomość, wzmacnia ochronę i poczucie bezpieczeństwa. Poprawia komunikację na wszystkich szczeblach. Ma dobry wpływ na zmysły, gardło, grasicę i naczynia krwionośne. Łagodzi żal i pomaga w chwilach gniewu. Pomaga połączyć się z aniołami stróżami i zwierzętami totemicznymi. Wspomaga kanalizowanie energii, telepatię, równowagę, podróże astralne, odrodzenie i uzdrawianie psychiczne i duchowe. FLUORYT ZIELONY to kolor uzdrowienia. Wchłania negatywną energię. Oczyszcza czakry, meridiany oraz aurę. Ułatwia usłyszeć głos intuicji i pomaga w intuicyjnym przekazywaniu informacji z podświadomości do poziomu świadomego. Wpływa na poszerzenie świadomości I wspomaga rozwój osobisty. Uspokaja. HEMATYT sprowadza siłę, miłość, odwagę i magnetyzm osobisty. Dobrze wpływa na myślenie i pamięć.

CENA: 280 PLN


ENERGIA & ZDROWIE & WITALNOŚĆ

 

KAMIEŃ SŁONECZNY służy oczyszczaniu, energetyzuje wszystkie czakry. Najintensywniej współgra z czakrą splotu słonecznego. Wnosi pozytywną energię we wszystkie ośrodki energetyczne. Chroni i wzmacnia aurę. Dodaje odwagi, co przekłada się na zwiększenie wiary w swoje możliwości. Pomaga przezwyciężać niepewność. Jest symbolicznie połączony jest z kamieniem księżycowym. Te minerały używane razem wnoszą w ciało harmonię, miłość, egzystencjalny spokój i wzmacniają witalność. Stymulują energie seksualne partnerów i podnoszą osobistą atrakcyjność. KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY wspiera rozwój duchowy i wewnętrzną siłę. Łagodzi emocje, stres i lęki. Uspokaja. Wzmacnia żeńską energię i intuicję. Pomaga podążać drogą przeznaczenia. Uzdrawia umysł, ciało i kanały energetyczne – równoważy zaburzenia hormonalne. Kamień księżycowy wspomaga układ trawienny, pomaga w przyswajaniu składników odżywczych i eliminuje toksyny. Pomaga osiągnąć sukces i szczęście w sprawach dotyczących miłości i biznesu. Dodaje pewności siebie - przynosi ukojenie i spokój. Przypisuje mu się również właściwości ochronne w czasie podróży.

 

CENA: 320 PLN


MIŁOŚĆ & WEWNĘTRZNA MOC


KWARC RÓŻOWY wspiera naszą czułość i subtelność. Uspokaja. Pomaga otworzyć się na miłość i wybaczanie, odblokować czakrę serca. Wspomaga żeńską energię. Uczy kochać siebie samego. Potęguje kreatywność. Daje możliwość poznania piękna natury, sztuki, poezji, muzyki. Ożywia siłę twórczą. Kamień ten odpędza zło, we wszelkiej postaci. Natomiast przyciąga dobre zdarzenia, energię aniołów i duchów opiekuńczych. Doskonale usuwa bóle głowy. HEMATYT sprowadza siłę, miłość, odwagę i magnetyzm osobisty. Dobrze wpływa na myślenie i pamięć. Odblokowuje czakrę podstawy. 

CENA: 250 PLN


CZARNO ZŁOTA MALA

CZARNY TURMALIN daje ochronę i uzdrawia na wszystkich poziomach: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Przynosi szczęście, zdrowie i pozytywną energię. Poprawia pewność siebie i odsuwa złe myśli. Ochrania nasze pole elektromagnetyczne i oczyszcza aurę. Poprawia krążenie i metabolizm. Wzmacnia odporność. Dobrze oddziałuje na koncentrację i pamięć. Łagodzi nerwy, zmniejsza stres, lęk, strach i wszelki niepokój. CZARNY ONYKS symbolizuje siłę i moc. Wzmacnia i regeneruje. Jego energia daje nam wytrzymałość i odporność przy wykonywaniu trudnych i złożonych zadań. Pogłębia on poczucie kontroli nad swoim życiem. Obdarza takimi cechami jak determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość. Jest pomocny przy podejmowaniu trudnych decyzji. To kamień mądrości. Uwalnia od przeszłości i pomaga zakończyć nieszczęśliwe lub toksyczne relacje/związki. HEMATYT sprowadza siłę, miłość, odwagę i magnetyzm osobisty. Dobrze wpływa na myślenie i pamięć. SREBRO POZŁACANE korzystnie wpływa na równowagę emocjonalną. Otwiera czakrę serca. Łagodzi szorstkie osobowości. Pomaga wejść w głębsze stany podświadomości i dojść do przyczyn naszych uczuć. Posiada silne właściwości ochronne. 

CENA: 320 PLN


DLA ZDROWIA, UZDROWIENIA, RÓWNOWAGI I HARMONII

FLUORYT ZIELONY to kolor uzdrowienia. Wchłania negatywną energię. Oczyszcza czakry, meridiany oraz aurę. Ułatwia usłyszeć głos intuicji  i  pomaga w intuicyjnym przekazywaniu informacji z podświadomości do poziomu świadomego. Wpływa na poszerzenie świadomości, wspomaga rozwój osobisty, uspokaja. FLUORYT FIOLETOWY uzdrawia na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym; transformuje  lęk w odwagę a nienawiści w miłość; sprzyja rozwojowi duchowemu, poprawia relacje. AMETYST reprezentuje władzę i siłę; ma zdolność do wynoszenia wiedzy na wyższy poziom, wspomaga w rozwoju duchowym. Poprawia kreatywność i pomaga rozwijać pasje. Pobudza do działania i doprowadza projekty do skutku. Talizman koncentracji i sukcesu. Jeden z najbardziej efektywnych kryształów uzdrawiających, wzmacnia układ odpornościowy, zmniejsza zasinienia, ból i obrzęki. Jest silnym kamieniem ochronnym – chroni przed niskimi energiami, atakami psychicznymi, stresem, niezdrowym wpływem środowiska oraz osobami,  które nam źle życzą. Przynosi emocjonalną stabilność i wewnętrzną siłę. Stosowany jest do harmonizowania własnego życia, ułatwia procesy decyzyjne, przynosi duchowe przewodnictwo, zdrowy rozsądek i realistyczne cele. Rozwija intuicję i zdolności parapsychiczne.   

CENA: 250 PLN


OBFITOŚĆ & DOBROBYT

 

CYTRYN (kwarc żółty) inspiruje do działania i podejmowania nowych przedsięwzięć. Jest kamieniem obfitości, dostatku i bogactwa. Przyciąga do naszego życia ludzi oraz sytuacje, które prowadzą do sukcesu. Rozbija negatywną energię i przekształca ją w energię o charakterze ochronnym. Zamienia negatywne uczucia i myśli w pozytywne. Wspiera rozwiązywanie problemów i konfliktów rodzinnych. Przyciąga miłość i szczęście. Chroni przed zazdrością i zawiścią. Pomaga w podejmowaniu decyzji, nauce, nauczaniu, studiowaniu i działalności twórczej. Kamień „dobrego samopoczucia. Poprawia relacje, podnosi samoocenę, wspomaga działanie aury. Łagodzi gniew. Służy na wzrok, serce, nerki, tarczycę, grasicę i wątrobę. HEMATYT sprowadza siłę, miłość, odwagę i magnetyzm osobisty. Dobrze wpływa na myślenie i pamięć.

CENA: 320 PLN