ZAJĘCIA TEMATYCZNE 
Wszystkie zajęcia tematyczne składają się z: pranajamy, kundalini jogi, relaksacji połączonej z terapią dźwiękiem i medytacji tematycznej.

22 - 29 KWIECIEŃ 2022 | BODY DETOX

Temat: Program Oczyszczający Ciało i Umysł

22 - 29 KWIECIEŃ 2022 | BODY DETOX

Program Oczyszczający Ciało i Umysł

Kiedy: 22 - 29 kwiecień 2022 (codziennie, przez 8 dni, 60 min)
Godziny: 19:00 - 20:00

 

8 DNIOWY BODY DETOX to wiosenny program oczyszczający i odbudowujący w połączeniu ze specjalną dietą jogiczną.

Wiosna jest najlepszą porą na rozpoczęcie „postu”. Jest to czas zmiany klimatu z zimnego na ciepły i ponownego budzenia się natury do życia. Dla organizmu jest to okres, podczas którego zaczyna się zmieniać krew. Dlatego jest to doskonała pora na oczyszczenie i odbudowę. Oczyszczaniu na płaszczyźnie fizycznej towarzyszy oczyszczanie w sferze psychicznej. Ćwiczenia fizyczne, medytacja, specjalna dieta oraz odpowiednia pielęgnacja ciała w domu będą wspierać: odkwaszanie organizmu, utratę wagi, poprawę stanu skóry, oczyszczanie wątroby, a także łagodzić dolegliwości związane z obecnością nadmiaru toksyn i śluzu w organizmie.

Twoje zdrowie zależy od prawidłowej pracy układu trawiennego. Serce i mózg podlegają żołądkowi. Kiedy masz niezrównoważony układ trawienny nie panujesz nad emocjami i złością. Kiedy przemiana materii nie funkcjonuje prawidłowo, wątroba nie jest w stanie wykonywać pracy. Źle działająca wątroba może zablokować 70 % przepływu krwi do serca. Jedzenie nie jest trawione i wydalane w ciągu 24 godzin. Cały pokarm z twojego żołądka powinien być wydalany w ciągu 24h, jeśli tak nie jest staje się on trucizną.

Rodzaj zajęć: Zajęcia tematyczne z Kundalini Jogą, relaksacją i specjalną medytacją wspierającą proces oczyszczania.

Inwestycja: 400 PLN.
Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar)|Kundalini Yoga Teacher & Sat Nam Rasayan Healer
Zapisy mailowe: joga@malaimata.pl 
Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku:
100 PLN,

dopłata pozostałej kwoty gotówką na miejscu, przed rozpoczęciem zajęć.
Anna Michalska, 83 1160 2202 0000 0002 2874 8105  
Tytułem:  
BODY DETOX