Czym jest Linia Łuku (6 Ciało Energetyczne)?

Czym jest Linia Łuku (6 Ciało Energetyczne)?

Linia Łuku, nazywana również HALO lub Łukiem Światła jest aureolą rozciągającą się wokół czoła oraz od jednego płatka ucha do drugiego płatka ucha. Linia Łuku w tradycji Kundalini jogi jest 6 Ciałem, ale także pierwszym ciałem energetycznym (wg Kundalini jogi człowiek ma 10 ciał, a nie tylko jedno). Oznacza to, że jest to początek naszej komunikacji z Nieskończoną Inteligencją. Im silniejsze jest to ciało, tym silniejsze będą nasze modlitwy i myśli. Kobiety mają dodatkową linię łuku, która biegnie od sutka do sutka i pomaga w nawiązaniu więzi z niemowlęciem, ten obszar zachowuje też pamięć energetyczną po ojcu dla dziecka. 

Linię Łuku często można zobaczyć na rysunkach świętych, w dziełach sztuki. KAŻDY z nas ją ma, wierzcie lub nie. :) 

Linia Łuku poprowadzi Cię na Twojej drodze. Kontroluje i jest częścią twojej aury oraz ma z nią wyjątkowy związek. To twoja tarcza i ochrona, jest też związana z twoim przeznaczeniem i losem. Wyobrażając sobie np. że twoja aura jest pojazdem, twoja linia łuku pełni rolę kierownicy tego pojazdu. Dostarcza aurze wskazówek, jednocząc ciało i umysł; prowadzi Cię również tworząc pole ochronne, które w przypadku zagrożenia ostrzega przed niebezpieczeństwem. Linia łuku ma wpływ zarówno na intuicyjne informacje, które otrzymujesz (ochrona), jak i na moc informacji, które wysyłasz (projekcja).  

Linia Łuku może ujawnić czyjś ogólny stan energetyczny i/lub zachowanie. To całkowity barometr twojego stanu i poziomu energii. 

Linia Łuku to potęga lub dyrektor intuicji. Może opowiedzieć/wyświetlić sytuacje, które są odległe od Ciebie w czasie i przestrzeni. To są intuicyjne impulsy. Im silniejsza linia łuku, tym silniejsze i łatwiejsze do zrozumienia są te intuicyjne zdarzenia. 

***

Siła Linia łuku jest twoją siłą. Daje siłę twojemu ciału i twoim działaniom. Siła linii łuku to także siła twojej projekcji! Im silniejsza jest twoja linia łuku, tym silniejsza jest twoja projekcja. Projekcja daje ci zdolność do załatwiania spraw i do pewnego stopnia zdolność wpływania na innych. 

Słaba Linia łuku sprawia, że ​​jesteś podatny na choroby, osłabienie i ogólnie złą energię. Ktoś ze słabą linią łuku zawsze może narzekać na zmęczenie i potrzebę odpoczynku. Nadmierny strach również może być związany ze słabą linią łuku. Gdy twoja linia łuku jest nie na miejscu, jesteś bezbronny. 

Podsumowując, gdy Twoja Linia Łuku zostanie wzmocniona i rozszerzona, działa jak pole ochronne przed negatywnymi wibracjami wpływającymi na ciebie. Jeśli jest słaba, wypadki i inne nieszczęścia są łatwiej przyciągane na twoje pole. Wszyscy znamy ludzi, którzy wydają się przyciągać do swojego życia problem po problemie lub nieszczęście po nieszczęściu.

***

Jest możliwe zobaczenie Linii Łuku za pomocą pewnych medytacji Kundalini jogi. Twoja linia aureoli/łuku może wyraźnie różnić się blaskiem. Może być słaba (matowa i złamana) lub bardzo, bardzo silna i potężna. Może wyglądać na srebrno-białą, niebieskawo-białą, białą, szarą, różową lub zieloną. Niektórzy z nas mają naturalną tendencję do silnej i promiennej linii łuku. W kundalini jodze mamy wspaniały dar, który polega na tym, że możemy wzmocnić to pole inteligencji/światła i świadomie połączyć się z nim i z nim pracować.

*** 

Co wzmacnia i rozszerza Linię Łuku?

  • Najlepszym sposobem na stworzenie równowagi i/lub wzmocnienie Linii Łuku jest medytacja. Jest to najskuteczniejsza pojedyncza metoda na zwiększenie umiejętności linii łuku.
  • Osobista uczciwość/integralność zarówno poprzez mówienie tego, co naprawdę masz na myśli, szczerze i podejmując działania w związku ze swoimi obietnicami. Jak również pamiętanie, że ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że nie należy projektować tego, kim myślisz, że powinieneś być, zwłaszcza jeśli masz idealny ideał, kim powinieneś być lub kim chcesz być i starasz się sprostać. Chodzi o spójność i to, kim naprawdę jesteś, o swój rdzeń, brodawki i wszystko inne. W tym twoje ciemne i jasne strony.
  • Dotrzymywanie słowa!
  • Mówienie prawdy ma kluczowe znaczenie.

W ramach praktyki możesz rzucić sobie wyzwanie i mówić prawdę przez następne 30 dni. To jest głębsze, niż się wydaje… staje się bardzo subtelne.

Mówienie dla ukrytego zysku nie jest mówieniem prawdy… mówienie w celu otrzymania przysługi lub pozytywnej uwagi nie jest autentyczne i nie jest mówieniem prawdy. Mówienie prawdy nie oznacza również mówienia ludziom, że wyglądają lub brzmią okropnie, i obrażania połowy planety ;-). Oznacza to, że nie mówisz im, że wyglądają pięknie, kiedy nie masz tego na myśli. Oznacza to, że skupiasz się na tym, co jest prawdą, o czym możesz mówić…zachowując szczerość i miłość, z szacunkiem, będąc jednocześnie swoją absolutną prawdą. Wierny w 100%. Bez kłamstwa i subtelnej manipulacji. Naprawdę skoncentrowany i czysty. To sprawia, że ​​Twoje słowo jest mocne i skuteczne! To sprawia, że ​​twoja aureola jest silna.

***

Osoby urodzone w czerwcu lub urodzone 6, 15 lub 24 dnia miesiąca powinny szczególnie zwracać uwagę na swoje linie łuku.

***

Rok 2022 jest rokiem pracy z Linią Łuku :)