BIŻUTERIA ZE SREBRA I KAMIENI NATURALNYCH 
Dostępna na zamówienie.
 DANE DO PRZELEWU 

Wpłatę za zamówienie możesz dokonać na rachunek: Anna Michalska, 83 1160 2202 0000 0002 2874 8105, 

Zamówienia prosimy składać mailowo na adres: joga@malaimata.pl

Odbiór zamówień: przesyłka kurierska lub paczkomat (koszt - 17 zł)


Każdy kontakt z minerałami jest wejściem w wysoko wibracyjną przestrzeń, która pomaga nam dotknąć innego wymiaru. Noszenie na sobie kamieni szlachetnych to bardzo energetyczny proces, który pozwala nam na uzdrowienie. Wibracja kamieni i kryształów porządkuje też energię wokół Ciebie i w Tobie. Uzdrawia i harmonizuje przestrzeń w Nas i wokół Nas.

SELF - HEALING Collection Choker

 • ONYKS to kamień ochronny, który pomaga w osiągnięciu stabilności emocjonalnej i duchowej, a także w budowaniu poczucia bezpieczeństwa. Pomaga w radzeniu sobie z emocjami i lękiem, a także chroni przed negatywnymi wpływami z zewnątrz. Pomaga w rozwoju intuicji i zdolności jasnowidzenia, a także w oczyszczeniu umysłu z niepotrzebnych myśli.
 • HEMATYT silnie uziemia (związany z czakrą podstawy), uspokaja i pozwala uwolnić się od ograniczeń, które sami sobie stwarzamy. Wzmacnia organizm i aktywuje siły. Przywraca równowagę. 
 •  PÓŁKSIĘŻYC symbolizuje odrodzenie, świadomą kobiecość, płodność i wyjście z mroku.
CENA: 350 PLN
*dostępne na zamówienie


SELF - HEALING Collection Choker

 • HEMATYT silnie uziemia (związany z czakrą podstawy), uspokaja i pozwala uwolnić się od ograniczeń, które sami sobie stwarzamy. Wzmacnia organizm i aktywuje siły. Przywraca równowagę. 
 • SŁOŃCE jest symbolem świetności i triumfu, autorytetu i mądrości. Płodności i życia! Wzmacnia nas, nadaje życiu sens, dodaje siły, odwagi i energii.
 • KWARC NIEBIESKI uspokaja umysł, wyprowadza z lęków, ułatwia przechodzenie przez duże zmiany życiowe. Przywraca inspirację i nadzieję. Łączy człowieka z jego duchową naturą i powołaniem, podsyca kreatywność. Daje poczucie więzi z ludźmi i wszechświatem. Wspomaga komunikację na wszystkich płaszczyznach, pozwala klarowniej wyrażać myśli. Przeciwdziała stanom gniewu, introwertyzmowi, obawie i niepokojowi. Przynosi wiarę w siebie, dobre samopoczucie i spokój ducha.

CENA: 380 PLN

*dostępne na zamówienie 

SELF - HEALING Collection Choker

 • HEMATYT aktywuje siły życiowe, przywraca równowagę i pomaga w pokonywaniu przeciwności. Jest bardzo dobry dla osób żyjących w ciągłym stresie – z jednej strony wzmacnia organizm, z drugiej pomaga w zachowaniu zimnej krwi. Kamień ten dodaje sił do pokonywania najróżniejszych chorób. Daje siłę, odwagę, wytrzymałość i spokój. Silnie działa na płaszczyźnie duchowej. Pomaga zwiększając poczucie własnej wartości i pewności siebie. Pomaga przezwyciężyć zachowania kompulsywne i nałogi. Jest związany z czakrą podstawy, tym samym odpowiada za materię i bezpieczeństwo.
 • SŁOŃCE jest symbolem świetności i triumfu, autorytetu i mądrości. Płodności i życia! Wzmacnia nas, nadaje życiu sens, dodaje siły, odwagi i energii.
 • CYTRYN to kamień sukcesu, obfitości i manifestacji. 

  Działa jak magnes, przyciągając ludzi i sytuacje, które prowadzą nas do sukcesu finansowego i spełnienia. Jeśli marzysz o lepszej sytuacji finansowej lub chcesz przyciągnąć więcej obfitości do swojego życia, kwarc żółty może być twoim sekretnym sprzymierzeńcem. Dodaje odwagi, sprzyja jasności umysłu i wzmacnia umiejętności komunikacyjne. Polecany jest dla mówców występujących przed publicznością, nauczycieli, wykładowców akademickich. Przekształca negatywne uczucia i myśli w pozytywne, oraz przekształca negatywną energię w energię ochronną. Wznosi relacje na wyższy poziom. To doskonały towarzysz dla osób wykazujących się zbyt wysokim poziomem wrażliwości oraz wszystkich tych, którzy nadmiernie odbierają zewnętrzne energie i wpływy. Żółty kolor noszonego kryształu zwiększa ilość światła otaczającego nasze ciało. Jako talizman cytryn zapewnia powodzenie, sukces i poczucie bezpieczeństwa. Jest polecany dla każdego kto zmaga się z takimi schorzeniami jak: 

  ·      nadczynność, niedoczynność tarczycy;

  ·       problemy z trawieniem, trzustką, śledzioną, nerkami;

  ·       krótkotrwała utrata pamięci;

  ·       syndrom chronicznego zmęczenia;

  ·       zaburzenia hormonalne;

  ·       nudności i wymioty;

  ·       depresja;

  ·       lęki;

  ·       alergie

CENA: 360 PLN

*dostępne na zamówienie 


I AM A WOMAN 

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY wspiera rozwój duchowy i wewnętrzną siłę. Łagodzi emocje, stres i lęki. Uspokaja. Wzmacnia żeńską energię i intuicję. Pomaga podążać drogą przeznaczenia. Uzdrawia umysł, ciało i kanały energetyczne – równoważy zaburzenia hormonalne. Kamień księżycowy wspomaga układ trawienny, pomaga w przyswajaniu składników odżywczych i eliminuje toksyny. Pomaga osiągnąć sukces i szczęście w sprawach dotyczących miłości i biznesu. Dodaje pewności siebie - przynosi ukojenie i spokój. Przypisuje mu się również właściwości ochronne w czasie podróży. POZAŁACANY PÓŁKSIĘŻYC symbolizuje kobiecość, płodność i macierzyństwo. Fazy księżyca są ściśle powiązane z cyklem menstruacyjnym kobiety. Przypisuje mu się moc wyzwalania żeńskiej energii, a także naprawiania wszelkich problemów związanych z byciem kobietą. W kulturze słowiańskiej kobiety nosiły biżuterię z ozdobnym półksiężycem wtedy, gdy starały się o dziecko. Amulet, zakładany na szyję przez kobietę, miał zapewnić jej pomyślność w małżeństwie i w wychowywaniu potomstwa.  


CENA: 250 PLN


LIFE ENERGY & PHYSICAL ACTIVITY

 

SPINEL jest kamieniem, który podwyższa poziom energii życiowej, aktywności fizycznej i ogólnej wydajności organizmu. Dzięki większej witalności możemy łatwiej stawiać czoła wyzwaniom osobistym i zawodowym, problemom czy chorobom.  To kamień nadziei i pomoc w podejmowaniu wyzwań. Pomaga wyeliminować negatywne myślenie i wspiera ducha wdzięczności. Może uwolnić zmartwienia i opór. Jest katalizatorem pomysłów. POZŁACANE SREBRO korzystnie wpływa na równowagę emocjonalną. Otwiera czakrę serca. Łagodzi szorstkie osobowości. Pomaga wejść w głębsze stany podświadomości i dojść do przyczyn naszych uczuć. Posiadasilne właściwości ochronne. DREWO ŻYCIA uniwersalny symbol  uziemienia i połączenia z Wszechświatem, symbol odrodzenia, siły, mądrości i długowieczności.

 

                        CENA: 250 PLN