BIŻUTERIA ZE SREBRA I KAMIENI NATURALNYCH 
Dostępna na zamówienie.
 DANE DO PRZELEWU 

Wpłatę za zamówienie możesz dokonać na rachunek: Anna Michalska, 83 1160 2202 0000 0002 2874 8105, 

Zamówienia prosimy składać mailowo na adres: joga@malaimata.pl

Odbiór zamówień: przesyłka kurierska lub paczkomat (koszt - 17 zł)


Każdy kontakt z minerałami jest wejściem w wysoko wibracyjną przestrzeń, która pomaga nam dotknąć innego wymiaru. Noszenie na sobie kamieni szlachetnych to bardzo energetyczny proces, który pozwala nam na uzdrowienie. Wibracja kamieni i kryształów porządkuje też energię wokół Ciebie i w Tobie. Uzdrawia i harmonizuje przestrzeń w Nas i wokół Nas.

Jeśli pozwolimy prowadzić się wysokim wibracjom kryształów, możemy odnaleźć prawdziwą uzdrawiającą magię. Oprócz energii samego kamienia, działa tutaj też moc kolorów. Kolory to Światło, możliwe do odczytania wyłącznie na poziomie serca. Podobnie jak w uzdrawiających metodach malowania, tak i w przypadku kamieni uruchamia to fale, które są odbierane przez naszą podświadomość. Przejrzyste kamienie obdarzają nas klarownością i mądrością, odcienie różowego otwierają na radość i zachwyt, czerwone dają odwagę i pewność siebie, fioletowe wzmacniają intuicję i pozwalają się bardziej wyciszyć. Kamienie niebieskie pobudzają kreatywność; zielone uspokajają, relaksują i harmonizują emocje oraz potęgują rozwój intelektualny, a żółte pomagają osadzić się w tu i teraz. Ciemne, dymne i całkiem czarne kamienie ugruntowują nas i ułatwiają zmierzenie się z cieniem wewnątrz nas. To tylko kilka ogólnych przykładów. Możliwości układów jest o wiele więcej, kolorów również.

SELF - HEALING Collection Choker

 • HEMATYT silnie uziemia (związany z czakrą podstawy), uspokaja i pozwala uwolnić się od ograniczeń, które sami sobie stwarzamy. Wzmacnia organizm i aktywuje siły. Przywraca równowagę. 
 • SŁOŃCE jest symbolem świetności i triumfu, autorytetu i mądrości. Płodności i życia! Wzmacnia nas, nadaje życiu sens, dodaje siły, odwagi i energii.
 • KWARC NIEBIESKI uspokaja umysł, wyprowadza z lęków, ułatwia przechodzenie przez duże zmiany życiowe. Przywraca inspirację i nadzieję. Łączy człowieka z jego duchową naturą i powołaniem, podsyca kreatywność. Daje poczucie więzi z ludźmi i wszechświatem. Wspomaga komunikację na wszystkich płaszczyznach, pozwala klarowniej wyrażać myśli. Przeciwdziała stanom gniewu, introwertyzmowi, obawie i niepokojowi. Przynosi wiarę w siebie, dobre samopoczucie i spokój ducha.

CENA: 380 PLN

*dostępne na zamówienie 


SELF - HEALING Collection Choker

 • HEMATYT aktywuje siły życiowe, przywraca równowagę i pomaga w pokonywaniu przeciwności. Jest bardzo dobry dla osób żyjących w ciągłym stresie – z jednej strony wzmacnia organizm, z drugiej pomaga w zachowaniu zimnej krwi. Kamień ten dodaje sił do pokonywania najróżniejszych chorób. Daje siłę, odwagę, wytrzymałość i spokój. Silnie działa na płaszczyźnie duchowej. Pomaga zwiększając poczucie własnej wartości i pewności siebie. Pomaga przezwyciężyć zachowania kompulsywne i nałogi. Jest związany z czakrą podstawy, tym samym odpowiada za materię i bezpieczeństwo.
 • SŁOŃCE jest symbolem świetności i triumfu, autorytetu i mądrości. Płodności i życia! Wzmacnia nas, nadaje życiu sens, dodaje siły, odwagi i energii.
 • CYTRYN to kamień sukcesu, obfitości i manifestacji. 

  Działa jak magnes, przyciągając ludzi i sytuacje, które prowadzą nas do sukcesu finansowego i spełnienia. Jeśli marzysz o lepszej sytuacji finansowej lub chcesz przyciągnąć więcej obfitości do swojego życia, kwarc żółty może być twoim sekretnym sprzymierzeńcem. Dodaje odwagi, sprzyja jasności umysłu i wzmacnia umiejętności komunikacyjne. Polecany jest dla mówców występujących przed publicznością, nauczycieli, wykładowców akademickich. Przekształca negatywne uczucia i myśli w pozytywne, oraz przekształca negatywną energię w energię ochronną. Wznosi relacje na wyższy poziom. To doskonały towarzysz dla osób wykazujących się zbyt wysokim poziomem wrażliwości oraz wszystkich tych, którzy nadmiernie odbierają zewnętrzne energie i wpływy. Żółty kolor noszonego kryształu zwiększa ilość światła otaczającego nasze ciało. Jako talizman cytryn zapewnia powodzenie, sukces i poczucie bezpieczeństwa. Jest polecany dla każdego kto zmaga się z takimi schorzeniami jak: 

  ·      nadczynność, niedoczynność tarczycy;

  ·       problemy z trawieniem, trzustką, śledzioną, nerkami;

  ·       krótkotrwała utrata pamięci;

  ·       syndrom chronicznego zmęczenia;

  ·       zaburzenia hormonalne;

  ·       nudności i wymioty;

  ·       depresja;

  ·       lęki;

  ·       alergie

CENA: 360 PLN

*dostępne na zamówienie 


I AM A WOMAN 

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY wspiera rozwój duchowy i wewnętrzną siłę. Łagodzi emocje, stres i lęki. Uspokaja. Wzmacnia żeńską energię i intuicję. Pomaga podążać drogą przeznaczenia. Uzdrawia umysł, ciało i kanały energetyczne – równoważy zaburzenia hormonalne. Kamień księżycowy wspomaga układ trawienny, pomaga w przyswajaniu składników odżywczych i eliminuje toksyny. Pomaga osiągnąć sukces i szczęście w sprawach dotyczących miłości i biznesu. Dodaje pewności siebie - przynosi ukojenie i spokój. Przypisuje mu się również właściwości ochronne w czasie podróży. POZAŁACANY PÓŁKSIĘŻYC symbolizuje kobiecość, płodność i macierzyństwo. Fazy księżyca są ściśle powiązane z cyklem menstruacyjnym kobiety. Przypisuje mu się moc wyzwalania żeńskiej energii, a także naprawiania wszelkich problemów związanych z byciem kobietą. W kulturze słowiańskiej kobiety nosiły biżuterię z ozdobnym półksiężycem wtedy, gdy starały się o dziecko. Amulet, zakładany na szyję przez kobietę, miał zapewnić jej pomyślność w małżeństwie i w wychowywaniu potomstwa.  


CENA: 250 PLN


LIFE ENERGY & PHYSICAL ACTIVITY

 

SPINEL jest kamieniem, który podwyższa poziom energii życiowej, aktywności fizycznej i ogólnej wydajności organizmu. Dzięki większej witalności możemy łatwiej stawiać czoła wyzwaniom osobistym i zawodowym, problemom czy chorobom.  To kamień nadziei i pomoc w podejmowaniu wyzwań. Pomaga wyeliminować negatywne myślenie i wspiera ducha wdzięczności. Może uwolnić zmartwienia i opór. Jest katalizatorem pomysłów. POZŁACANE SREBRO korzystnie wpływa na równowagę emocjonalną. Otwiera czakrę serca. Łagodzi szorstkie osobowości. Pomaga wejść w głębsze stany podświadomości i dojść do przyczyn naszych uczuć. Posiadasilne właściwości ochronne. DREWO ŻYCIA uniwersalny symbol  uziemienia i połączenia z Wszechświatem, symbol odrodzenia, siły, mądrości i długowieczności.

 

                        CENA: 250 PLN