BIŻUTERIA ZE SREBRA I KAMIENI NATURALNYCH 
Dostępna na zamówienie.
 DANE DO PRZELEWU 

Wpłatę za zamówienie możesz dokonać na rachunek: Anna Michalska, 83 1160 2202 0000 0002 2874 8105, 

Zamówienia prosimy składać mailowo na adres: joga@malaimata.pl

Odbiór zamówień: przesyłka kurierska lub paczkomat (koszt - 15 zł)


Każdy kontakt z minerałami jest wejściem w wysoko wibracyjną przestrzeń, która pomaga nam dotknąć innego wymiaru. Noszenie na sobie kamieni szlachetnych to bardzo energetyczny proces, który pozwala nam na uzdrowienie. Wibracja kamieni i kryształów porządkuje też energię wokół Ciebie i w Tobie. Uzdrawia i harmonizuje przestrzeń w Nas i wokół Nas.

Jeśli pozwolimy prowadzić się wysokim wibracjom kryształów, możemy odnaleźć prawdziwą uzdrawiającą magię. Oprócz energii samego kamienia, działa tutaj też moc kolorów. Kolory to Światło, możliwe do odczytania wyłącznie na poziomie serca. Podobnie jak w uzdrawiających metodach malowania, tak i w przypadku kamieni uruchamia to fale, które są odbierane przez naszą podświadomość. Przejrzyste kamienie obdarzają nas klarownością i mądrością, odcienie różowego otwierają na radość i zachwyt, czerwone dają odwagę i pewność siebie, fioletowe wzmacniają intuicję i pozwalają się bardziej wyciszyć. Kamienie niebieskie pobudzają kreatywność; zielone uspokajają, relaksują i harmonizują emocje oraz potęgują rozwój intelektualny, a żółte pomagają osadzić się w tu i teraz. Ciemne, dymne i całkiem czarne kamienie ugruntowują nas i ułatwiają zmierzenie się z cieniem wewnątrz nas. To tylko kilka ogólnych przykładów. Możliwości układów jest o wiele więcej, kolorów również.

AMAZONIT to kamień równowagi. Ma dobroczynny wpływ na czakrę gardła i czakrę serca. Dzięki połączeniu ich właściwości kamień otwiera na miłość, współczucie i wzajemne zrozumienie. Przynosi ukojenie dla nerwów – wspomaga w stanach wewnętrznego niepokoju i smutku, transformując ciężką energię w bardziej twórczą. JADEIT poprawia nastrój, zapewnia szczęście i odgania złe myśli. Równoważy cały organizm, przywraca harmonię, odpręża. HEMATYT silnie uziemia (związany z czakrą podstawy), uspokaja i pozwala uwolnić się od ograniczeń, które sami sobie stwarzamy. Wzmacnia organizm i dodaje siły. Przywraca równowagę. SREBRO ZŁOCONE 24k złotem wyzwala seksapil i piękno. Wzmacnia intuicję, sprzyja powodzeniu i  podejmowaniu trafnych decyzji. Ma działanie uspokajające.  

 

CENA: 299 PLN

*dostępne na zamówienie


Naszyjnik ametyst, hematyt, srebro pozłacane 24k złotem.

Równowaga Ziemii i Eteru


AMETYST jest kamieniem wielkiej mądrości, pozwala na odpowiednie wykorzystanie informacji otrzymanych poprzez psychikę. Ułatwia medytację i wzmacnia komunikację z przewodnikami i aniołami. Otwiera i oczyszcza czakry Trzeciego Oka i Korony, co przyspiesza rozwój zdolności intuicyjnych. Czakra Korony odnosi się do funkcji mózgu i umysłu i jest głównym centrum kontroli całego systemu czakr. HEMATYT aktywuje siły życiowe i pomaga w pokonywaniu przeciwności. Jest bardzo dobry dla osób żyjących w ciągłym stresie – z jednej strony wzmacnia organizm, z drugiej pomaga w zachowaniu zimnej krwi. Kamień ten dodaje sił do pokonywania najróżniejszych chorób. Daje siłę, odwagę, wytrzymałość i spokój. 

Silnie działa na płaszczyźnie duchowej. Pomaga zwiększając poczucie własnej wartości i pewności siebie. Pomaga przezwyciężyć zachowania kompulsywne i nałogi. Jest związany z czakrą podstawy, tym samym odpowiada za materię i bezpieczeństwo. Energia SREBRA POZŁACANEGO 24k złotem wyzwala seksapil i piękno. Wzmacnia intuicję, sprzyja powodzeniu i  podejmowaniu trafnych decyzji. Ma działanie uspokajające. RÓG OBFITOŚCI jest symbolem dobrobytu, bogactwa i dostatku. SŁOŃCE jest symbolem świetności, triumfu, autorytetu i mądrości.

CENA: 369 PLN

*dostępne na zamówienie 

Kolczyki z ametystem i srebra pozłacanego 24k złotem.


AMETYST jest „kamieniem spokoju”. Przynoszącym poczucie duchowego spokoju, budzi także nadzieje i podnosi na duchu, przynosząc myśli o sferach duchowych, które kształtują nasze życie. Ametyst jest również używany do zwiększenia psychicznej świadomości. Ponieważ jest kamieniem wielkiej mądrości, pozwala na odpowiednie wykorzystanie informacji otrzymanych poprzez psychikę. Ametyst ułatwia medytację i wzmacnia komunikację z przewodnikami i aniołami. Otwiera i oczyszcza czakry Trzeciego Oka i Korony, co przyspiesza rozwój zdolności intuicyjnych. Czakra Korony odnosi się do funkcji mózgu i umysłu i jest głównym centrum kontroli całego systemu czakr. Uzdrawiające właściwości ametystu pomagają w medytacji oraz w zrozumieniu przyczyny choroby lub braku równowagi. Niesie ze sobą ochronę i oczyszczenie. Jest bardzo przydatny w celu powstrzymania głodu i uzależniających wzorców zachowań, w tym nikotyny, picia lub używania narkotyków. Pomaga zrównoważyć układ nerwowy i mózg. Ametyst wspiera również dotlenienie krwi, pomagając poprawić przyswajanie tlenu przez organizm i eliminację odpadów. Przynosi spokojne sny, eliminując wszelkie koszmary i chroni przed atakiem psychicznym. Używa się go do otwierania swoich kanałów telepatii, poznania poprzednich wcieleń, jasnosłyszenia, jasnowidzenia i komunikacji z aniołami. Przynosi emocjonalną stabilność i wewnętrzną siłę. Energia SREBRA wyzwala seksapil i piękno. Wzmacnia intuicję, sprzyja powodzeniu i  podejmowaniu trafnych decyzji. Ma działanie uspokajające.

CENA: 289 PLN 

*dostępne na zamówienie


THE MASTER TOUCH 2

OLIWIN to symbol szczerości, miłości i dobra. Daje siłę i ochronę. Stanowi tarczę obronną dla tego, kto go nosi. Jest też symbolem obfitości i dobrobytu. Zgodnie z tradycją, jego noszenie przyciąga do naszego życia miłość. Kiedy kąpiemy się w jego blasku, możemy poczuć miłość Wszechświata, chroniącego nasze serce. Zaś medytacja z nim sprawia, że oświetla on jasnym blaskiem naszą drogę duchowej odnowy i pozwala odkrywać nowe horyzonty. Ochrania aurę, oczyszcza ciało fizyczne i subtelne oraz łagodzi obciążenia emocjonalne, poczucie winy i obsesje. Jest szczególnie wskazany do przezwyciężenia lęku, depresji i innych zaburzeń psychicznych, a także uwalnia od zazdrości, niechęci i złości, co pozwala nam ruszyć naprzód. Wspiera odpowiedzialność i przebaczenie, wzbudza zaufanie we własne zdolności i przywraca poczucie własnej wartości. To również potężny generator częstotliwości wzrostu, służący do manifestowania obfitości we wszystkich dziedzinach życia: bogactwa, zdrowia, szczęścia i miłości. Uzdrawia i ułatwia procesy leczenia. Umieszczony nad splotem słonecznym, powoduje rozluźnienie i uwalnia od napięć nerwowych. Łagodzi też strach i poczucie winy, niepokój i niecierpliwość. Umieszczony na  Czakrze Serca wzmacnia siłę przebaczenia, łagodzi niszczącą nas zazdrość lub zwątpienie we własne siły, spowodowane zdradą w poprzednich związkach. LABRADORYT jest kamieniem ochronnym. ANGELIT poprawia komunikację na wszystkich szczeblachAWENTURYN daje cierpliwość, spokój i wewnętrzną równowagę. TURMALIN daje harmonię, uziemienie i chroni aurę. KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY wzmacnia intuicję. AMETYST wspiera rozwój duchowy. RODONIT leczy rany serca i przyciąga miłość. AGAT daje równowagę.


CENA: 280 PLN 


I AM A WOMAN 

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY wspiera rozwój duchowy i wewnętrzną siłę. Łagodzi emocje, stres i lęki. Uspokaja. Wzmacnia żeńską energię i intuicję. Pomaga podążać drogą przeznaczenia. Uzdrawia umysł, ciało i kanały energetyczne – równoważy zaburzenia hormonalne. Kamień księżycowy wspomaga układ trawienny, pomaga w przyswajaniu składników odżywczych i eliminuje toksyny. Pomaga osiągnąć sukces i szczęście w sprawach dotyczących miłości i biznesu. Dodaje pewności siebie - przynosi ukojenie i spokój. Przypisuje mu się również właściwości ochronne w czasie podróży. POZAŁACANY PÓŁKSIĘŻYC symbolizuje kobiecość, płodność i macierzyństwo. Fazy księżyca są ściśle powiązane z cyklem menstruacyjnym kobiety. Przypisuje mu się moc wyzwalania żeńskiej energii, a także naprawiania wszelkich problemów związanych z byciem kobietą. W kulturze słowiańskiej kobiety nosiły biżuterię z ozdobnym półksiężycem wtedy, gdy starały się o dziecko. Amulet, zakładany na szyję przez kobietę, miał zapewnić jej pomyślność w małżeństwie i w wychowywaniu potomstwa.  


CENA: 250 PLN


LIFE ENERGY & PHYSICAL ACTIVITY

 

SPINEL jest kamieniem, który podwyższa poziom energii życiowej, aktywności fizycznej i ogólnej wydajności organizmu. Dzięki większej witalności możemy łatwiej stawiać czoła wyzwaniom osobistym i zawodowym, problemom czy chorobom.  To kamień nadziei i pomoc w podejmowaniu wyzwań. Pomaga wyeliminować negatywne myślenie i wspiera ducha wdzięczności. Może uwolnić zmartwienia i opór. Jest katalizatorem pomysłów. POZŁACANE SREBRO korzystnie wpływa na równowagę emocjonalną. Otwiera czakrę serca. Łagodzi szorstkie osobowości. Pomaga wejść w głębsze stany podświadomości i dojść do przyczyn naszych uczuć. Posiadasilne właściwości ochronne. DREWO ŻYCIA uniwersalny symbol  uziemienia i połączenia z Wszechświatem, symbol odrodzenia, siły, mądrości i długowieczności.

 

                        CENA: 250 PLN