GRAFIK  ZAJĘĆ | WRZESIEŃ 2020
Wszystkie zajęcia składają się z: pranajamy, jogi (ćwiczeń fizycznych), relaksacji i medytacji.
***
Jeśli wybierasz się do nas na zajęcia bądź proszę 5-10 min wcześniej. 
Na zajęcia warsztatowe (wtorek, niedziela) i zajęcia poranne (piątek)  - obowiązują wcześniejsze zapisy.
Na zajęcia w (poniedziałki, środy i czwartki) wystarczy zgłoszenie:  sms (tel. 504 100 650) lub mailowo (joga@malaimata.pl) tego samego dnia do godz. 18:00.
***
Przypominamy, że płatność w Studio jest możliwa tylko gotówką.


OPIS ZAJĘĆ 

***

KUNDALINI JOGA - to joga świadomości i doświadczania. Najbardziej uduchowiona forma jogi, składająca się z ćwiczeń fizycznych, medytacji, śpiewania mantr oraz praktyki pracy z oddechem (pranayam) pobudzając tym samym energię Kundalini. Energia Kundalini - to energia życiowa, która spoczywa u podstawy kręgosłupa, i która kierowana jest w górę, przez wszystkie czakry i kanał centralny - nadi sushumna (kręgosłup), do czubka głowy docierając w ten sposób do różnych obszarów naszego mózgu w celu osiągnięcia wyższego stanu świadomości. W Kundalini Jodze pracujemy równocześnie z trzema aspektami: ciałem, duszą i umysłem. Ten rodzaj jogi wzmacnia organizm i oczyszcza go. 


HATHA JOGA - jest praktyką w której główny nacisk położony jest na ciało fizyczne poprzez stosowanie sekwencji asan (pozycji ciała) oraz pranajamy(techniki oddechowe). Ma to na celu uruchomienie procesów uzdrawiających organizmu oraz wyciszenie umysłu i przygotowanie go do medytacji. Praktyka w dużej części poświęcona jest pracy nad zwiększaniem zakresu ruchu, a także elastyczności stawów, mięśni i ścięgien.Część dynamiczna zajęć przyczynia się do poprawny ogólnej kondycji i wyporności organizmu.


JOGA DLA KRĘGOSŁUPA  Zdrowy kręgosłup ma duży wpływ na twoje samopoczucie, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Oprócz unikania bezpośredniego fizycznego bólu pleców, utrzymanie kręgosłupa w doskonałej kondycji ma kluczowe znaczenie dla ogólnego funkcjonowania i zdrowia twojego ciała, umysłu i ducha. Joga dla Kręgosłupa to ćwiczenia, które pomogą zachować elastyczność kręgosłupa, utrzymać zdrowe plecy i młodość! Ćwiczenia te dekompresują kręgosłup i zwiększają krążenie płynu mózgowo-rdzeniowego, co pomaga złagodzić napięcie w otaczających mięśniach. Poprzez pobudzanie wszystkich 26 kręgów otrzymasz zastrzyk energii a także zwiększoną klarowność umysłu
Kluczem do utrzymania zdrowego kręgosłupa jest elastyczność. By utrzymać młodość – utrzymaj giętkość kręgosłupa!


***

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

 • dla tych, którzy chcą pracować z osobistym tematem i konkretnym aspektem swojego życia 
 • dla sportowców, kadry instruktorskiej, zawodników i osób trenujących hobbistycznie, które chcą poprawić swoje wyniki, zredukować stres, osiągnąć spokój i równowagę emocjonalną oraz poprawić koncentrację.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZAJĘĆ?

 • Przyjdź 10 min przed zajęciami. Zajęcia rozpoczynają się punktualnie. Osoby spóźnione nie będą mogły uczestniczyć w sesji.
 • Zalecane jest, aby ok 2 godzin przed zajęciami nie jeść.
 • Nie ćwiczymy pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.
 • O dolegliwościach i chwilowych niedyspozycjach poinformuj prowadzącego przed zajęciami.
 • Jogę ćwiczymy boso.
 • Zabierz wygodny strój do ćwiczeń.
 • W zajęciach mogą uczestniczyć osoby początkujące, zaawansowane i nigdy wcześniej nie ćwiczące żadnej formy jogi.
 • Podczas wykonywania ćwiczeń słuchamy swojego ciała i odnosimy się do niego z szacunkiem.
 • Zajęcia są odpowiednie dla osób, które nie posiadają poważnych kontuzji i urazów fizycznych oraz problemów psychicznych wymagających przyjmowania silnych leków psychotropowych.