GRAFIK ZAJĘĆ | MAJ 2019
Poniżej sprawdź opis aktualnych *zajęć specjalnych* i daty w jakich się odbywają. 
Na zajęcia nie trzeba się zapisywać. Wystarczy przyjść 10 min wcześniej.
W dniu 22 maja (środa) - Studio będzie zamknięte.

OPIS ZAJĘĆ | 2019  


* Zajęcia specjalne | MAJ 2019 - /Wtorki/
"Obfitość, Pomyślność i Nowe Możliwości"  - 7, 14, 21, 28 maja 2019 (wtorki), godz.: 19:00 - 20:30

Pierwszym krokiem do wyjścia z poczucia braku i w podążaniu do świadomości obfitości jest zmiana Twojego sposobu myślenia. Musisz czuć się dobrze, aby żyć w obfitości. W jodze Kundalini określa się to jako swoją projekcję. To, co projektujesz - to przyciągasz. Niektórzy nauczyciele duchowi nazywają to też wibracją. Oznacza to, że Twoja wibracja musi pasować do tego, czego pragniesz. Obfitość w jodze oznacza świadomość, bezpieczeństwo, łaskę, głębię, charakter i prawdziwość.

Kiedy:  7, 14, 21, 28 maja 2019 (wtorki)
Godzina: 19:00 - 20:30
Inwestycja: Obowiązują karnety Studia - jak na 2 zajęcia. Jednorazowe wejście 50 zł. Na te zajęcia nie trzeba się zapisywać. Wystarczy przyjść 10 min wcześniej.

* Zajęcia specjalne | MAJ 2019 - /Soboty/

"Na dobry sen -
cykl warsztatów których celem jest poprawa snu i uwolnienie stresu" - 11, 18, 25 maja 2019 (soboty), godz.: 10:00 – 11:30

"Bezsenność nie pojawia się bez powodu. Wcześniej musi wydarzyć się coś, co sprawia, że nie śpimy". Zaburzenia snu mogą dotknąć wielu z nas, bez względu na to, czy jest to chroniczna bezsenność, czy też codzienne wybudzanie się w środku nocy i niemożność ponownego zaśnięcia. Jeśli nie mamy wystarczającej ilości snu, wpływa to na wszystkie aspekty naszego funkcjonowania, od wydajności, przez nastrój - a nawet wybory żywieniowe. Regularna praktyka, zarówno rano, jak i wieczorem, może pomóc w regulowaniu snu, pozbyć się niepotrzebnego niepokoju i napięcia oraz zrelaksować ciało i umysł. Joga i medytacja mogą również odkryć przyczyny bezsenności, pomagając odkryć emocje i uwalniając to, co nie pozwala Wam zasnąć w nocy.

Kiedy:
11, 18, 25 maja 2019 (soboty)

Godzina: 10:00 – 11:30

Inwestycja: Obowiązują karnety Studia - jak na 2 zajęcia. Jednorazowe wejście 50 zł. Na te zajęcia nie trzeba się zapisywać. Wystarczy przyjść 10 min wcześniej.


* Medytacje | MAJ 2019 - /Czwartki/

"Podnieś się z Depresji, Niepewności, Wewnętrznego Gniewu, Koszmarów Nocnych, Smutku i Bólu po Stracie" - 09, 16, 23, 30 maja 2019 (czwartki), godz.: 19:00 – 20:00

Jednym z największych wyzwań, przed którymi dziś stoimy, jest depresja. Wielu ludzi czuje się przytłoczonych, przepracowanych i przewlekle zmęczonych. Główną przyczyną depresji jest stres wywołany przez elementy naszego współczesnego świata takie jak: przeciążenie nadmierną ilością informacji, ciągłą stymulacją i szybkimi zmianami.  Naturalną reakcją organizmu na stres jest uspokojenie lub „gaszenie” nerwów. Jeśli stres nie zostanie odpowiednio rozładowany przekształca się w depresję. Depresja spowalnia układ trawienny i odpornościowy naszego organizmu, powoduje wahania nastrojów i zmniejsza naszą motywację. Depresja wpływa również na nas energetycznie - osłabia naszą aurę i pole elektromagnetyczne wokół serca, pozostawiając nas podatnymi na toksyczne zachowania i środowiska.  

Depresja pojawia się wtedy, kiedy tracimy połączenie z duszą. Jednym z najszybszych sposobów na ponowne połączenie się z duszą jest oddychanie i intonowanie mantr. Intonując mantry regulujemy swój oddech, przywracamy pranę (energię życiową) i budujemy swoje ciało promienne.  

Ten cykl medytacji z mantrą pomaga połączyć się z boskością, wewnętrzną mocą, siłą i mądrością. Poprzez intonowanie mantry i odpowiednie oddychanie łączymy się z celem życia i własną duszą. Mantra to moc samego słowa i moc rytmu. Potężny prąd dźwiękowy mantr, których będziemy używać na tych zajęciach przekształca niedobór w wystarczającą ilość, zamienia depresję w podniesienie, przekształca niską samoocenę w całkowitą pewność siebie.

Zajęcia będą się składały z medytacji, relaksacji i intonowania specjalnych, uzdrawiających mantr i świętych tekstów.

Kiedy: 09, 16, 23, 30 maja 2019 (czwartki)

Godzina: 19:00 – 20:00

Inwestycja: Obowiązują karnety Studia - jak na 1 zajęcia. Na te zajęcia nie trzeba się zapisywać. Wystarczy przyjść 10 min wcześniej.


* Zajęcia indywidualne | JOGA DLA TENISISTÓW 

Indywidualne sesje dedykowane kadrze instruktorskiej, zawodnikom oraz osobom trenującym hobbistycznie. Jeśli chcesz poprawić swoje wyniki, zredukować stres, osiągnąć spokój i równowagę emocjonalną oraz poprawić koncentrację - to te zajęcia są dla Ciebie. Każda sesja składa się z ćwiczeń fizycznych, relaksacji i medytacji.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZAJĘĆ?

  • Przyjdź 10 min przed zajęciami. Zajęcia rozpoczynają się punktualnie. Osoby spóźnione nie będą mogły uczestniczyć w sesji.
  • Zalecane jest, aby ok 2 godzin przed zajęciami nie jeść.
  • Nie ćwiczymy pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.
  • O dolegliwościach i chwilowych niedyspozycjach poinformuj prowadzącego przed zajęciami.
  • Jogę ćwiczymy boso.
  • Zabierz wygodny strój do ćwiczeń.
  • W zajęciach mogą uczestniczyć osoby początkujące, zaawansowane i nigdy wcześniej nie ćwiczące żadnej formy jogi.
  • Podczas wykonywania ćwiczeń słuchamy swojego ciała i odnosimy się do niego z szacunkiem.