MALE DO MEDYTACJI

INTUICJA & KOBIECOŚĆ


KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY wspiera rozwój duchowy i wewnętrzną siłę. Łagodzi emocje, stres i lęki. Uspokaja. Wzmacnia żeńską energię i intuicję. Pomaga podążać drogą przeznaczenia. Uzdrawia umysł, ciało i kanały energetyczne – równoważy zaburzenia hormonalne. Kamień księżycowy wspomaga układ trawienny, pomaga w przyswajaniu składników odżywczych i eliminuje toksyny. Pomaga osiągnąć sukces i szczęście w sprawach dotyczących miłości i biznesu. Dodaje pewności siebie - przynosi ukojenie i spokój. Przypisuje mu się również właściwości ochronne w czasie podróży. HEMATYT sprowadza siłę, miłość, odwagę i magnetyzm osobisty. Dobrze wpływa na myślenie i pamięć.

 

CENA: 180 zł


WEWNĘTRZNA MĄDROŚĆ & MOC

 

HOWLIT to kamień mądrości, otwiera umysł na informacje i wiedzę, nie tylko książkową ale również intuicyjną. Pomaga osiągnąć cele. Energia howlitu mobilizuje do nauki i poznawania, otwiera również wrota do innych wymiarów. Uspokaja i uczy cierpliwości, jest doskonałym kamieniem do medytacji i na spokojny sen. HEMATYT sprowadza siłę, miłość, odwagę i magnetyzm osobisty. Dobrze wpływa na myślenie i pamięć. Odblokowuje czakrę podstawy.

 

CENA: 160 zł


OBFITOŚĆ & DOBROBYT


CYTRYN (kwarc żółty) inspiruje do działania i podejmowania nowych przedsięwzięć. Jest kamieniem obfitości, dostatku i bogactwa. Przyciąga do naszego życia ludzi oraz sytuacje, które prowadzą do sukcesu. Rozbija negatywną energię i przekształca ją w energię o charakterze ochronnym. Zamienia negatywne uczucia i myśli w pozytywne. Wspiera rozwiązywanie problemów i konfliktów rodzinnych. Przyciąga miłość i szczęście. Chroni przed zazdrością i zawiścią. Pomaga w podejmowaniu decyzji, nauce, nauczaniu, studiowaniu i działalności twórczej. Kamień „dobrego samopoczucia. Poprawia relacje, podnosi samoocenę, wspomaga działanie aury. Łagodzi gniew. Służy na wzrok, serce, nerki, tarczycę, grasicę i wątrobę. HEMATYT sprowadza siłę, miłość, odwagę i magnetyzm osobisty. Dobrze wpływa na myślenie i pamięć. Odblokowuje czakrę podstawy.

 

CENA: 200 zł


ENERGIA & ZDROWIE & WITALNOŚĆ

 

KAMIEŃ SŁONECZNY służy oczyszczaniu, energetyzuje wszystkie czakry. Najintensywniej współgra z czakrą splotu słonecznego. Wnosi pozytywną energię we wszystkie ośrodki energetyczne. Chroni i wzmacnia aurę. Dodaje odwagi, co przekłada się na zwiększenie wiary w swoje możliwości. Pomaga przezwyciężać niepewność. Jest symbolicznie połączony jest z kamieniem księżycowym. Te minerały używane razem wnoszą w ciało harmonię, miłość, egzystencjalny spokój i wzmacniają witalność. Stymulują energie seksualne partnerów i podnoszą osobistą atrakcyjność. KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY wspiera rozwój duchowy i wewnętrzną siłę. Łagodzi emocje, stres i lęki. Uspokaja. Wzmacnia żeńską energię i intuicję. Pomaga podążać drogą przeznaczenia. Uzdrawia umysł, ciało i kanały energetyczne – równoważy zaburzenia hormonalne. Kamień księżycowy wspomaga układ trawienny, pomaga w przyswajaniu składników odżywczych i eliminuje toksyny. Pomaga osiągnąć sukces i szczęście w sprawach dotyczących miłości i biznesu. Dodaje pewności siebie - przynosi ukojenie i spokój. Przypisuje mu się również właściwości ochronne w czasie podróży.

 

CENA: 200 zł

KSIĄŻKI


JEDZ DLA ZDROWIA I UZDROWIENIA

TO KLASYKA KUCHNI I PRZEPISÓW JOGICZNYCH.

 

Zbiór sprawdzonych receptur i środków zaradczych: od zwiększonej witalności i kondycji, po jedzenie dla Twojego typu ciała, aż po potrzeby kobiet i dzieci. Rozpocznij zmianę swojego życia, zmieniając dietę. 

Odżywianie zgodnie z recepturami Yogi Bhajana prowadzi Cię do zdrowego, szczęśliwego i świętego jutra. Zachowaj zdrowie dzięki wyśmienitym środkom zaradczym wykonanym z prostych i pysznych potraw.


Ta mała książka jest bogatą wiedzą na temat środków zaradczych i receptur opracowanych przez Yogi Bhajana. Zawiera przepisy i pokarmy dla zdrowia oraz leczenia poszczególnych dolegliwości.


Miękka okładka, klejona

142 strony.

Licencja KRI

CENA: 30 zł


UBRANIA DO JOGI
 DARMAKAI Showroom 

BLUZKI DO JOGI 

 Miękkie i wygodne bluzki do ćwiczeń jogi.  

 Piękne białe i kremowe kolory do Kundalini Jogi. 

 Bluzki są wykonane z certyfikowanej bawełny organicznej.


Rozmiary: S, M, L.

Kolory: biały, kremowy, pudrowy róż, szary, czarny.

Nadruki: Złoty Kwiat Życia, Złoty Kwiat Lotosu

CENA: 79 zł

 


SPODNIE DO JOGI


 Miękkie i wygodne spodnie do ćwiczeń jogi. 

 Piękne białe i kremowe kolory do Kundalini Jogi.

 Spodnie są wykonane z certyfikowanej bawełny organicznej.


Rozmiary: S, M, L.

Kolory: biały, kremowy, pudrowy róż, szary, czarny.

Nadruki: Kwiat życia, Kwiat Lotosu.

CENA: 89 zł