KUNDALINI JOGA 
Zajęcia Online | Joga Kundalini 


Joga Kundalini Online: "Wstań i Rozpocznij Dzień"


Kiedy:
3, 17, 24 czerwiec 2024 (poniedziałek) 

Godzina: 07:00 - 08:00

Rodzaj zajęć: Zajęcia online z Kundalini Jogą, relaksacją i medytacją.

Gdzie: Online Zoom


Witamy w Kundalini Joga Onlinetechnologii oferującej coś dla każdego, niezależnie od wieku, doświadczenia, budowy ciała czy kondycji fizycznej. 

Chcesz czuć się dobrze ze sobą, pozbyć się stresu i depresji oraz poprawić jakość swojego życia? Ta praktyka jest dla Ciebie!

Brak formy to najlepszy powód, aby zacząć już teraz, a nie wymówka, aby tego nie robić! Jeśli będziesz mogła/mógł oddychać, odniesiesz korzyść. 

Kundalini Joga nie jest sportem wyczynowym ani konkursem piękności. Jej praktyka oferuje proste i skuteczne sposoby na relaks, zadbanie o swoje ciało, osiągnięcie lepszego zdrowia oraz pokochanie siebie i swojego życia. 

Używając sprawdzonych technik do stopniowego budzenia ciała, ducha i umysłu - Twoje życie będzie stale przekształcane w życie pełne zdrowia, szczęścia i harmonii. Będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem fizycznym oraz podniesieniem i poszerzeniem świadomości. Poczujesz się bardziej zrelaksowana/ny i swobodniejsza/y ze sobą niż kiedykolwiek wcześniej.


Prowadzenie: 
  • Anna Michalska | Kundalini Joga Teacher & Sat Nam Rasayan Healer

Inwestycja: 

  • 1 sesja - 60 zł, 3 sesje - 150 zł 
  • Płatność za zajęcia - blikiem lub przelewem, przed rozpoczęciem zajęć. Po opłaceniu sesji, otrzymasz mailowo link do zajęć.
Zapisy:
  • na zajęcia online należy się zapisać do godz. 20:00, dzień przed odbywającą się poranną praktyką.
  • Wyślij maila na adres: joga@malaimata.pl, otrzymasz odpowiedź zwrotną z potwierdzeniem możliwości wzięcia udziału w zajęciach oraz linkiem do zajęć na platformie ZOOM.
Numer rachunku do wpłat za zajęcia online:
Anna Michalska, 83 1160 2202 0000 0002 2874 8105
Tytułem:
JOGA