ZAJĘCIA TEMATYCZNE STACJONARNE
Wszystkie zajęcia tematyczne składają się z: pranajamy, kundalini jogi, relaksacji połączonej z terapią dźwiękiem i medytacji tematycznej.

KUNDALINI JOGA 

TEMATYCZNE ZAJĘCIA STACJONARNE

RÓWNOWAŻENIE PROJEKCJI Z INTENCJĄ
Kiedy: 7, 14 styczeń 2023 r.
Godzina: 10:00 - 11:30
Rodzaj zajęć: Zajęcia tematyczne z Kundalini Jogą, terapią dźwiękiem, medytacją tematyczną.

Gdzie: ul. Wiejska 20, Komorów (Warszawa) (sprawdź na mapie)


Zakończenie Starego Roku i Rozpoczęcie Nowego to piękna okazja, aby zacząć od nowa, wprowadzić zmiany i ulepszenia we wszystkich aspektach swojego życia. Medytowanie i łączenie się ze swoim wewnętrznym przewodnictwem jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, aby móc się zrelaksować i wiedzieć, że idziesz we właściwym kierunku ze wszystkim, co tworzysz i budujesz. 


Jak możesz wykorzystać swoją energię? 

Poprzez Intencję, Intencja ma Moc.


Intencje są magnetycznym narzędziem uzdrawiania i jeśli są odpowiednio ustawione, mogą uzdrowić wszystkie aspekty Twojego życia, od związków po karierę i sytuacje, które napotykasz. Kundalini Joga to moc przebudzenia twojej duszy i wszystkich energii twojego ciała,  zaczynasz rozumieć, że chodzi o świadomą pracę z energią wszechświata, uczysz się patrzeć na swoje życie, podążając za swoją intuicją i tworząc intencję dotyczącą tego, co chcesz uwolnić lub zamanifestować. Nasz prawdziwy cel życiowy i intencje, które sobie wyznaczyliśmy, pomagają podnieść kulę ziemską do wyższej wibracji.

Jak to zrobić, aby Projekcja którą wysyłasz była zgodna z Twoją Intencją? Musisz najpierw osiągnąć równowagę, która z kolei pozwoli Ci stworzyć relaksację psychiczną, aby lepiej dostosować się do twoich intencji, i po to aby Twoja ekspresja była zgodna z Twoją intencją...


Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar) | Kundalini Yoga Teacher

Inwestycja: 90 zł – jednorazowe wejście; lub 170 zł - 2 spotkania (dotyczy m-ca stycznia).

  • Płatność za zajęcia - gotówką, na miejscu, przed rozpoczęciem zajęć.
Zapisy:
  • na zajęcia należy się zapisać, nie poźniej jednak niż 1h przed rozpoczęciem zajęć.
  • Wyślij sms'a na numer tel.: +48 504 100 650, otrzymasz odpowiedź zwrotną z potwierdzeniem możliwości wzięcia udziału w zajęciach.