ZAJĘCIA TEMATYCZNE ONLINE
Wszystkie zajęcia tematyczne składają się z: pranajamy, kundalini jogi, relaksacji połączonej z terapią dźwiękiem i medytacji tematycznej.

MEDYTACJA DLA PROSPERITY & RELAKS Z GONGIEM

 ZAJĘCIA ONLINE

MEDYTACJA DLA PROSPERITY & RELAKS GONG

Kiedy: 5, 12, 26 październik 2022

Godzina: 18:00 - 19:00

Rodzaj zajęć: Medytacja dla Prosperity + Relaks z gongiem. 


Medytacja dla Prosperity Budująca Intuicję Biznesową

Ta medytacja, przynosi dobrobyt do domu. Jest wystarczająco potężna
by usunąć śmieci z twojej podświadomości. Twoja własna psychika elektromagnetyczna zostanie zestrojona z uniwersalnym polem elektromagnetycznym.


Kąpiele relaksacyjne w Gongach to Ceremonie Uzdrawiania, odnowienia energii w ciele, to cicha medytacja, której towarzyszy kreatywny, subtelny i magiczny dźwięk. Wibracje tych dźwięków mnożą się w przestrzeni, tworząc pełne harmonii otaczające pole dźwiękowe, które bezpośrednio wpływają na ciało fizyczne, emocjonalno-mentalne i ciała subtelne. Sesje relaksacyjne dają: głęboki relaks, redukują stres, równoważą układ nerwowy i gruczołowy dla lepszego funkcjonowania, stymulują krążenie, uwalniają myśli, które pobiera umysł, eliminują blokady energetyczne oraz ułatwiają samoleczenie i samoodmładzanie.


Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar) | Kundalini Yoga Teacher

Inwestycja: 50 zł – jednorazowe spotkanie, lub 180 zł - 4 spotkania.

ZAPISY: mailowe na adres joga@malaimata.pl nie poźniej niż 1h przed rozpoczęciem zajęć. Po wysłaniu maila, otrzymasz odpowiedź zwrotną z potwierdzeniem możliwości wzięcia udziału w zajęciach i linkiem do zajęć. Zajęcia odbywają się na platformie ZOOM.