ZAJĘCIA ONLINE
Wszystkie zajęcia tematyczne składają się z: pranajamy, kundalini jogi, relaksacji połączonej z terapią dźwiękiem i medytacji tematycznej.

KUNDALINI JOGA
ZAJĘCIA ONLINE

PAŹDZIERNIK 2022| KUNDALINI JOGA ONLINE
Kiedy: 3, 10, 24 październik 2022 (poniedziałek)
Godzina: 18:00 - 19:00
Rodzaj zajęć: Zajęcia online Kundalini Jogi, z relaksem i medytacją.


Kundalini Joga to joga świadomości i doświadczania. Najbardziej uduchowiona forma jogi, składająca się z ćwiczeń fizycznych, medytacji, śpiewania mantr oraz praktyki pracy z oddechem (pranayam) pobudzając tym samym energię Kundalini. Energia Kundalini - to energia życiowa, która spoczywa u podstawy kręgosłupa, i która kierowana jest w górę, przez wszystkie czakry i kanał centralny - nadi sushumna (kręgosłup), do czubka głowy docierając w ten sposób do różnych obszarów naszego mózgu w celu osiągnięcia wyższego stanu świadomości. W Kundalini Jodze pracujemy równocześnie z trzema aspektami: ciałem, duszą i umysłem. Ten rodzaj jogi wzmacnia organizm i oczyszcza go. 


Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar) | Kundalini Yoga Teacher

Inwestycja: 50 zł – jednorazowe spotkanie; lub 180 zł - 4 spotkania.

ZAPISY: mailowe na adres joga@malaimata.pl nie poźniej niż 1h przed rozpoczęciem zajęć. Po wysłaniu maila, otrzymasz odpowiedź zwrotną z potwierdzeniem możliwości wzięcia udziału w zajęciach i linkiem do zajęć. Zajęcia odbywają się na platformie ZOOM.