KUNDALINI JOGA 
Tematyczne Zajęcia Stacjonarne | Joga w Komorowie


"Wibruj Kosmos, a Kosmos Oczyści Drogę"


Kiedy: 2, 9, 16 grudzień 2023 (sobota)

Godzina: 10:00 - 11:30

Rodzaj zajęć: Zajęcia tematyczne z Kundalini Jogą, relaksacją połączoną z terapią dźwiękiem i medytacją tematyczną.

Gdzie: ul. Wiejska 20, Komorów (Warszawa)


Cały Wszechświat jest wibracją energii. Wibrujemy w harmonii lub dysharmonii z Wszechświatem. Wibrujemy częstotliwość poprzez nasze myśli, słowa, działania, emocje i uczucia. To, co wysyłamy do Wszechświata, otrzymujemy z powrotem. Wibrowanie z Wszechświatem oznacza wibrowanie wyższych częstotliwości miłości, współczucia i dobroci. Jednym z najlepszych sposobów bycia w strumieniu Kosmosu jest praktyka jogi, medytacji i intonowania mantr - świętych dźwięków, które dostrajają cię do Wszechświata. Zmiana częstotliwości mentalnej zmienia reakcję emocjonalną na sytuację i otoczenie, pozwala skupić się na obecnych wymaganiach i otwiera własną wewnętrzną mądrość i jasność. Pomaga również innym zachować spokój wokół ciebie.

„Wibruj Wszechświat” oznacza również bycie świadomym swoich słów i tonu głosu. Unikaj wyładowywania swojej frustracji złymi słowami lub powtarzaniem w kółko, w jakiej kiepskiej sytuacji się znajdujesz. Poprzez  praktykę świadomego wybierania słów, obserwuj, ile masz energii i ducha, jak zmieniają się inni wokół ciebie i jak szybko załatwisz sprawy.


Prowadzenie: 

  • Anna Michalska | Kundalini Joga Teacher & Sat Nam Rasayan Healer

Inwestycja: 

  • 3 spotkania - 250 zł; lub jednorazowe wejście - 90 zł
  • Płatność za zajęcia - gotówką, na miejscu, przed rozpoczęciem zajęć.
Zapisy:
  • na zajęcia należy się zapisać, nie później jednak niż do godz. 08:00 w dniu, w którym odbywają się zajęcia.
  • Wyślij sms'a na numer tel.: +48 504 100 650, otrzymasz odpowiedź zwrotną z potwierdzeniem możliwości wzięcia udziału w zajęciach.