WARSZTATY TEMATYCZNE 
Wszystkie warsztaty tematyczne składają się z: pranajamy, kundalini jogi, relaksacji połączonej z terapią dźwiękiem i medytacji tematycznej.

SIERPIEŃ 2020 | PROSPERITY

SIERPIEŃ 2020 | PROSPERITY - OCZYSZCZANIE BLOKAD

Kiedy:  11, 18, 25 sierpień 2020 (wtorek)

Godzina: 19:30 - 21:00

Rodzaj zajęć: Zajęcia specjalne z Kundalini Jogą, terapią dźwiękiem i medytacją tematyczną. 

Podczas tych spotkań będziemy odkrywać to, że jest przejście przez każdy blok aby przynieść nam to, czego naprawdę potrzebujemy, i zabrać nas tam, gdzie nasze serca najgłębiej pragną iść. Nie ma rzeczy niemożliwych i nigdy nie musimy zejść ze ścieżki, a jedynie rozpoznać, że możemy przekroczyć wszystko na naszej drodze.

Praktyka tej medytacji, nawet krótkotrwała, lokalizuje cię w twoim sercu, otwiera twoją percepcję i pozwala natychmiast rozpoznać drogę naprzód. Wszystkie bloki, które wydawały się absolutne, rozpuszczają się. Kiedy wydaje się, że otacza cię ciemność, promień światła trafia do środka i jeszcze łatwiej jest widzieć przez ciemność. To stan zwykłych cudów. To stały stan wdzięczności, gdy widzisz ciągły przepływ cudów, które towarzyszą ci na twojej drodze. To jest Dharma!

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar)|Certyfikowany Nauczyciel KY

Inwestycja (3 spotkania): 150 zł, lub 6 wejść na karnet Studio,lub 60 zł jednorazowe wejście (pod warunkiem, że są wolne miejsca).

ZAJĘCIA NA ZAPISY  - wyślij zgłoszenie mailowe na adres: joga@malaimata.pl. Otrzymasz odpowiedź zwrotną i potwierdzenie miejsca na warsztatach. Na te zajęcia możesz dołączyć w każdej chwili.


SIERPIEŃ 2020 | Uzdrawianie Relacji

SIERPIEŃ 2020 |UZDRAWIANIE KARMY RODU I RELACJI

Kiedy: 9, 16, 23 sierpień 2020 (niedziela)

Godzina: 18:00 - 19:30

Rodzaj zajęć: Zajęcia specjalne z Kundalini Jogą, terapią dźwiękiem, medytacją tematyczną.

Zajęcia dla głębokiego Oczyszczenia i Uzdrowienia Siebie, Karmy Rodu, Rodziny i Relacji. Istnieje siedem karmicznych cieni zapisanych w historii naszych rodzin. Na tym kursie zajmiemy się uzdrowieniem któregokolwiek z tych siedmiu cieni obecnych w twojej rodzinie teraz lub w przeszłości. Jest to możliwe bez względu na to, jak trudne lub bolesne były twoje relacje rodzinne. Medytacja oczyszcza karmę 7 pokoleń wstecz i 7 pokoleń na przód i daje Ci możliwość uwolnienia się i uzdrowienia od powtarzalnych wzorców i schematów, którymi jesteś obciążony.
Siedem cieni to:

  • Nadużycie
  • Nałóg
  • Przemoc
  • Ubóstwo
  • Choroba
  • Porzucenie
  • Zdrada
Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar)|Certyfikowany Nauczyciel KY

Inwestycja (3 spotkania): 150 zł, lub 6 wejść z karnetem Studio, lub 60 zł jednorazowe wejście (pod warunkiem, że są wolne miejsca).

ZAJĘCIA NA ZAPISY  - wyślij zgłoszenie mailowe na adres: joga@malaimata.pl. Otrzymasz odpowiedź zwrotną i potwierdzenie miejsca na warsztatach. Na te zajęcia możesz dołączyć w każdej chwili.


WRZESIEŃ 2020 | Ceremonia Japji - Vol.3
WRZESIEŃ 2020 | ŚWIĘTA CEREMONIA JAPJI - Vol.3

Kiedy: 6 wrzesień 2020 (niedziela)

Godzina: 18:00 - 19:30

Rodzaj zajęć: Zajęcia specjalne z Kundalini Jogą, terapią dźwiękiem, Świętą Ceremonią Japji z kartami Japji.

Święta Ceremonia Japji podczas której użyjemy specjalnych kart Japji polega na tym, że każdy uczestnik będzie losować 1 kartę Japji. Każda z tych kart zawiera werset boskiej i mistycznej modlitwy. Wylosowaną kartę możesz potraktować jako wskazówkę czy podpowiedź oraz kontynuować to jako swoją osobistą praktykę medytacji przez kolejne 40 dni. Wystarczy wyciągnąć kartę, aby uzyskać odpowiedź na konkretne pytanie czy zagadnienie z Twojego życia. Możesz również odkryć czy zrozumieć czym trzeba się teraz zająć, co wymaga Twojej uwagi. Zapraszam Was serdecznie do podróży w głąb siebie. 

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar)|Certyfikowany Nauczyciel KY

Inwestycja:  60 zł, lub 2 wejścia na karnet Studio

ZAJĘCIA NA ZAPISY  - wyślij zgłoszenie mailowe na adres: joga@malaimata.pl. Otrzymasz odpowiedź zwrotną i potwierdzenie miejsca na warsztatach. Na te zajęcia możesz dołączyć w każdej chwili.