ZAJĘCIA TEMATYCZNE 
Wszystkie zajęcia tematyczne składają się z: pranajamy, kundalini jogi, relaksacji połączonej z terapią dźwiękiem i medytacji tematycznej.

LUTY 2021 | Od Negatywności do Miłości

LUTY 2021 |OD NEGATYWNOŚCI DO MIŁOŚCI
Kiedy:  14, 21, 28 luty 2021 (niedziela)

Godzina: 17:00 - 19:00

Rodzaj zajęć: Zajęcia tematyczne z Kundalini Jogą, terapią dźwiękiem, medytacją tematyczną.


Spotkania poświęcone uzdrawianiu czakry sakralnej - uzdrawianiu łona, uzdrawianiu relacji, kobiecości oraz roli kobiety i jej statusu w rodzinie, aby stworzyć fizyczną i emocjonalną równowagę oraz wewnętrzną harmonię.

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar) | Kundalini Yoga Teacher

Inwestycja:  150 zł - 3 spotkania, lub 2 wejścia - z karnetem Studio, lub 60 zł - jednorazowe wejście.

ZAJĘCIA NA ZAPISY  - wyślij zgłoszenie mailowe na adres: joga@malaimata.pl. Otrzymasz odpowiedź zwrotną i potwierdzenie miejsca na warsztatach. 


Wiosenne Przebudzenie | Odmłodzenie i Witalność

MARZEC 2021 |ODMŁODZENIE I WITALNOŚĆ

Kiedy:  2, 9, 16, 23 marzec 2021 (wtorek)

Godzina: 19:30 - 2130

Rodzaj zajęć: Zajęcia tematyczne z Kundalini Jogą, terapią dźwiękiem, medytacją tematyczną.

Witalność to właściwość naszej istoty, jakość naszego ducha. Nie jest to coś, co zdobywamy lub posiadamy, jest to dar, który jest zawsze w nas, który możemy przyjąć, pielęgnować i uwolnić. Witalność wyraża się w naszym życiu i w naszym intuicyjnym sensie, który prowadzi nas do uczciwego, niewinnego i życzliwego działania. Witalność to uniwersalny dar świadomości, kalibru i siły. Każda komórka w naszym ciele to żywy potencjał i inteligencja.

Kiedy doświadczamy maksymalnej witalności, wszystkie fale komunikacji, emocji, uczuć i odpowiedzi przepływają płynnie i swobodnie, koordynując wszystkie nasze funkcje od pojedynczej komórki do złożonej fali myślowej rozwiązywania problemów. Kiedy dzieje się to naturalnie i bez przeszkód, jesteśmy najbardziej obecni i nasza obecność jest najsilniejsza.

Nie ograniczamy życia, obejmujemy wszystko, co czujemy, i działamy spontanicznie, bez rozpraszania się. Nasze aury są jasne, rozszerzone, symetryczne i przenikliwe. Nasze czakry są elastyczne i płynnie zmieniają swoją aktywność w bezpośredniości przepływu życia oraz naszej własnej tożsamości i energii.

Nasza witalność maleje, gdy blokujemy nasze reakcje. Kiedy emocje są odrzucane, tłumione lub usztywniane, zamiast być przetwarzane; kiedy nasze lęki i urazy ograniczają naturalny przepływ inteligencji; tracimy poczucie integralności, zarówno w naszym ciele, jak i w naszej osobowości. Ten proces często pozostaje niezauważony, tkwi w podświadomości lub jest po prostu zaprzeczany. Dlatego Kundalini Joga polega na uwolnieniu tego, co już mamy, jak na budowaniu dalszych zasobów i możliwości. Przywraca integralność i witalność naszych ciał emocjonalnych, mentalnych i fizycznych oraz zamyka lukę między naszym ja a tym, czego doświadczamy. Myśli, uczucia i informacje przepływają razem, abyśmy byli czujni - abyśmy byli i wyrażali, kim jesteśmy w danej chwili. Znakiem witalności jest umiejętność świadomego i autentycznego działania, będąc jednocześnie elastycznym emocjonalnie i dostępnym dla całego wszechświata emocji. Tylko dzięki tej zdolności możemy powszechnie wzbudzać współczucie, dobroć i odwagę.

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar) | Kundalini Yoga Teacher

Inwestycja:  200 zł - 4 spotkania, lub 2 wejścia z karnetem Studio - 1 spotkanie, lub 60 zł - jednorazowe wejście.

ZAJĘCIA NA ZAPISY  - wyślij zgłoszenie mailowe na adres: joga@malaimata.pl. Otrzymasz odpowiedź zwrotną i potwierdzenie miejsca na warsztatach. 


Wiosenne Przebudzenie | Umysł Pozytywny

MARZEC 2021 |UMYSŁ POZYTYWNY

Kiedy:  14, 21 marzec 2021 (niedziela)

Godzina: 17:00 - 19:00

Rodzaj zajęć: Zajęcia tematyczne z Kundalini Jogą, terapią dźwiękiem, medytacją tematyczną.

Umysł pozytywny jest jednym z trzech ciał mentalnych, pozostałe to umysł negatywny i umysł neutralny. Jego cechy to pozytywność, równość i zaufanie.

Pozytywny umysł widzi dobro we wszystkim. Jego zadaniem jest obliczenie, co idzie dobrze. Utrzymuje silne światło niezależnie od tego, jak ciemne są rzeczy.

Kiedy twój pozytywny umysł jest silny, masz poczucie humoru i dużą nadzieję. Jesteś pełen błogości i radości i jesteś gotowy, aby odnieść sukces i zacząć żyć. Pozytywny umysł odpowiada ośrodkowi pępka, siedlisku woli, więc silny pozytywny umysł prowadzi cię do bycia zorientowanym na działanie i zorganizowanym. Twoje ciało jest wysportowane, a umysł bystry.
Kiedy pozytywny umysł jest słaby, znajduje dane z podświadomości i potęguje je. Znajdzie ukryte urazy, wysadzi je nieproporcjonalnie i wzmocni negatywność. Słabe trzecie ciało może prowadzić do zablokowania centrum pępka, co powoduje, że jesteś ospały, otyły, przygnębiony i niezorganizowany. W skrajnych przypadkach możesz zostać sparaliżowany negatywnością i mieć ochotę całkowicie się poddać. Fizyczne objawy niezrównoważonego trzeciego ciała mogą obejmować problemy z woreczkiem żółciowym i wątrobą, problemy ze stopami i kostkami, problemy z kręgosłupem, słabe oczy, bóle głowy i alergie.

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar) | Kundalini Yoga Teacher

Inwestycja:  100 zł - 2 spotkania, lub 2 wejścia z karnetem Studio - 1 spotkanie, lub 60 zł - jednorazowe wejście.

ZAJĘCIA NA ZAPISY  - wyślij zgłoszenie mailowe na adres: joga@malaimata.pl. Otrzymasz odpowiedź zwrotną i potwierdzenie miejsca na warsztatach. 


26 MARZEC - 2 KWIECIEŃ 2021 | BODY DETOX

26 MARZEC - 2 KWIECIEŃ 2021 | BODY DETOX

Program Oczyszczający Ciało i Umysł

Kiedy: 26 marzec - 2 kwiecień 2021 (codziennie, przez 8 dni, 75 min)
Godziny: 

19:00 - 20:15 (piątek)

18:00 - 19:15 (sobota i niedziela)

20:00 - 21:15 (poniedziałek - czwartek)

19:00 - 20:15 (piątek) 

Rodzaj zajęć: Zajęcia tematyczne z Kundalini Jogą, relaksacją i specjalną medytacją wspierającą proces oczyszczania.

 

8 DNIOWY BODY DETOX to wiosenny program oczyszczający i odbudowujący w połączeniu ze specjalną dietą jogiczną.

Wiosna jest najlepszą porą na rozpoczęcie „postu”. Jest to czas zmiany klimatu z zimnego na ciepły i ponownego budzenia się natury do życia. Dla organizmu jest to okres, podczas którego zaczyna się zmieniać krew. Dlatego jest to doskonała pora na oczyszczenie i odbudowę. Oczyszczaniu na płaszczyźnie fizycznej towarzyszy oczyszczanie w sferze psychicznej. Ćwiczenia fizyczne, medytacja, specjalna dieta oraz odpowiednia pielęgnacja ciała w domu będą wspierać: odkwaszanie organizmu, utratę wagi, poprawę stanu skóry, oczyszczanie wątroby, a także łagodzić dolegliwości związane z obecnością nadmiaru toksyn i śluzu w organizmie.


Twoje zdrowie zależy od prawidłowej pracy układu trawiennego. Serce i mózg podlegają żołądkowi. Kiedy masz niezrównoważony układ trawienny nie panujesz nad emocjami i złością. Kiedy przemiana materii nie funkcjonuje prawidłowo, wątroba nie jest w stanie wykonywać pracy. Źle działająca wątroba może zablokować 70 % przepływu krwi do serca. Jedzenie nie jest trawione i wydalane w ciągu 24 godzin. Cały pokarm z twojego żołądka powinien być wydalany w ciągu 24h, jeśli tak nie jest staje się on trucizną.

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar) | Kundalini Yoga Teacher

Inwestycja: 400 zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe przesłane na adres: joga@malaimata.pl + wpłata bezzwrotnego zadatku 100 zł na konto: 

Anna Michalska, nr rachunku bankowego: 83 1160 2202 0000 0002 2874 8105.  Pozostałą kwotę należy uregulować gotówką w Studio, w pierwszym dniu programu, przed zajęciami. 

ZAJĘCIA NA ZAPISY: joga@malaimata.pl

Zajęcia odbywać się będą w Studio i Online