WARSZTATY TEMATYCZNE
Wszystkie warsztaty tematyczne składają się z: pranajamy, jogi kundalini, relaksacji i medytacji tematycznej.

STYCZEŃ 2020 | Otwórz się na Obfitość i Nowe Możliwości
STYCZEŃ 2020 | OTWÓRZ SIĘ NA OBFITOŚĆ I POMYŚLNOŚĆ

Noworoczne Warsztaty dla uruchomienia przepływu Obfitości, Dobrobytu i Nowych Możliwości w Nowym Roku.

Pierwszym krokiem w podążaniu do świadomości obfitości jest zmiana Twojego sposobu myślenia. Musisz czuć się dobrze, aby żyć w obfitości. W jodze Kundalini określa się to jako swoją projekcję. To, co projektujesz - to przyciągasz. Oznacza to, że Twoja wibracja musi pasować do tego, czego pragniesz. 

Obfitość jest darem Umysłu Neutralnego (Medytacyjnego) w jodze oznacza świadomość, bezpieczeństwo, łaskę, głębię, charakter i prawdziwość. Ludzie, którzy żyją i działają z tego poziomu potrafią wziąć pod uwagę plusy i minusy oraz wykorzystać je tak, aby osiągnąć swój prawdziwy cel i wypełnić swoje przeznaczenie. Używają swojej intuicji, kieruje nimi poczucie sensu, spełnienia i celu działania. Rezultatem czego jest głęboka wrażliwość na to, co dalej robić, czego unikać lub z kim się połączyć - dla osiągnięcia wyższego celu.

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar)|Certyfikowany Nauczyciel KY

Kiedy: 5, 12, 19, 26 styczeń 2020 (niedziela)

Godzina: 18:00 - 19:30
Rodzaj zajęć: Zajęcia z Kundalini Jogą, relaksacją i medytacją tematyczną.
Inwestycja za cykl zajęć (obejmuje 4 spotkania): Osoby z karnetami Studia – 8 wejść. Dla osób zainteresowanych tylko tymi warsztatami – 200 zł. Jednorazowe wejście (pod warunkiem dostępności miejsc) - 60 zł.

Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe przesłane na adres: joga@malaimata.pl.  

ZAJĘCIA NA ZAPISY


LUTY 2020 | Złoty Blask
LUTY 2020 | WPROWADŹ ŚWIATŁO DO SWOJEGO ŻYCIA I ZIMOWEJ CIEMNOŚCI ORAZ PRZEBUDŹ SWÓJ WEWNĘTRZNY BLASK

Ta pora roku stanowi dla niektórych wyzwanie. Kiedy doświadczamy krótszych dni i dłuższych nocy, jesteśmy zachęcani do hibernacji i wejścia w głąb siebie, co sprawia, że jest to idealny czas na manifestację oraz dostarczenie ciepła i światła ciału i umysłowi. Manifestacja jest prawem przyciągania. Wynika z idei, że wszystko, co wypuszczasz do wszechświata, wraca do ciebie. To nie jest magia ani gwarancja. Pracujesz z wszechświatem, aby manifestować swoje pragnienia w sferze fizycznej. Wykorzystamy energię tego szczególnego czasu, aby zamanifestować swoje pragnienia na cały ten rok. To czas, aby określić swoje intencje tak jasno, jak to możliwe. Twoje intencje nie są twoimi postanowieniami. Chodzi o wprowadzanie pozytywnych zmian, które znajdą odzwierciedlenie w naszych działaniach. Kiedy ustalasz zamiar, zapraszasz i ucieleśniasz pozytywność w swoim życiu. Kiedy właściwie ustawisz swoje intencje, możesz zobaczyć drogę do osiągnięcia tego, czego chcesz.

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar)|Certyfikowany Nauczyciel KY

Kiedy: 2, 16, 23 luty, 1 marzec 2020 (niedziela)

Godzina: 18:00 - 19:30
Rodzaj zajęć: Zajęcia z Kundalini Jogą, relaksacją i medytacją tematyczną.
Inwestycja za cykl zajęć (obejmuje 4 spotkania): Osoby z karnetami Studia – 8 wejść. Dla osób zainteresowanych tylko tymi warsztatami – 200 zł. Jednorazowe wejście (pod warunkiem dostępności miejsc) - 60 zł.

Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe przesłane na adres: joga@malaimata.pl.  

ZAJĘCIA NA ZAPISY


WYJAZDY | 2020
Dla wszystkich, którzy chcą się zrelaksować, uspokoić, odprężyć i oderwać od codziennych zajęć, a także spróbować wspaniałej wegetariańskiej kuchni.
Zapraszam na 3 dniowe odosobnienie z Kundalini Jogą. Zapisy i szczegółowe informacje:
joga@malaimata.pl

CZERWIEC 2020 | Wyjazd z Jogą

5-7 CZERWIEC 2020 | WYJAZD Z JOGĄ 

do 31 marca 2020 – zgłoszenia First Minute

Zapraszam na 3 dniowy wyjazd z Kundalini Jogą do uroczej i spokojnej Winnicy w Kazimierzu Dolnym. Ten wyjazd jest okazją do zanurzenia się w radości, przemianie, odmłodzeniu i kreatywności, pozwoli nam ponownie odkrywać i powracać do swojego prawdziwego ja. Kiedy poruszamy ciałem, świadomie oddychamy i medytujemy, możemy potrząsnąć stare wzorce i zastąpić je nową lepszą jakością, tworzyć nowe wzorce, zwyczaje i styl życia.

Niezależnie od tego, czy jesteś praktykującym joginem, czy po raz pierwszy ćwiczysz jogę, możesz dołączyć i stworzyć swoje doświadczenie.

To także niesamowita okazja do uczenia się od siebie i dzielenia się ze sobą.

W programie poranna sadhana, zajęcia Kundalini Jogi, praca z oddechem, uspokojenie i wychodzenie poza nasz umysł dzięki medytacji i relaksacji.  

Kuchnia wegetariańska.

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar)|Certyfikowany Nauczyciel KY

Kiedy: 5-7 czerwiec 2020 (piątek-niedziela)

Przyjazd/Wyjazd: piątek godz. 11:00/niedziela godz. 16:00 
Inwestycja: Cena First Minute, obowiązuje do dnia 31 marca 2020 r.:

880 zł/os. - pokój 2-osobowy z łazienką, przy wpłacie zadatku 500 zł do 31 marca 2020, po tym terminie cena wzrasta o 100 zł. Cena zawiera zajęcia jogi, 2 noclegi i wyżywienie (śniadanie, obiad i kolację). Nie zawiera dojazdu na miejsce.

Zapisy i szczegółowe informacje: joga@malaimata.pl

TERMINY WYJAZDÓW:

28 - 30 SIERPIEŃ 2020 | WYJAZD Z JOGĄ Winnica, Kazimierz Dolny