ZAJĘCIA TEMATYCZNE 
Wszystkie zajęcia tematyczne składają się z: pranajamy, kundalini jogi, relaksacji połączonej z terapią dźwiękiem i medytacji tematycznej.

CZERWIEC 2021 |OCZYSZCZANIE KARMY OBECNEGO ŻYCIA I POPRZEDNICH WCIELEŃ

Kiedy:  1, 8, 15, 22 czerwiec 2021 (wtorek)

Godzina: 19:00 - 21:00

Rodzaj zajęć: Zajęcia tematyczne z Kundalini Jogą, terapią dźwiękiem, medytacją tematyczną.

W najprostszym znaczeniu karma to prawo przyczyny i skutku, efekt konkretnego działania, które wykonaliśmy zgodnie z prostą zasadą, że dobro rodzi dobro, a zło powoduje zło. Karma jest niejako zadośćuczynieniem za nasze czyny ale zwykle w znaczeniu: czynisz dobrze - wraca do Ciebie dobro, czynisz źle - wraca do Ciebie zło. Mianem dobrej karmy nazywamy wszystko to, co wraca do nas, gdy zrobimy dobry uczynek, np. gdy pomożemy biednej osobie, ktoś pomaga nam, gdy jesteśmy w tarapatach. Z kolei mianem złej karmy określamy to, co złe wraca do nas, gdy uczynimy coś złego, np. obrazimy kogoś i za jakiś czas ktoś podobnie postąpi z nami. Dobra karma, czyli dobre działanie wraca jako szczęście, a zła karma, czyli negatywne czyny wracają do nas jako uczucie cierpienia. To od woli człowieka zależy, czy zastosuje w danej chwili dobrą czy złą karmę. 

Na naszą negatywną karmę mają wpływ nasze negatywne emocje.

Wszyscy wiemy, że w dzisiejszym świecie nie brakuje negatywnych emocji. Niezależnie od tego, czy kryjesz negatywną energię, czy doświadczasz projekcji innych wokół siebie, te uczucia mogą wydawać się niemożliwe do opanowania, bez względu na to, jak bardzo się starasz. 
Zaczynasz z optymistycznymi intencjami, ale potem jedna myśl prowadzi do drugiej i zanim się zorientujesz, spadasz po śliskim zboczu frustracji, urazy, zgorzknienia i tym podobnych. Niektóre dni są lepsze niż inne, ale kiedy budzisz się z czymś, co wydaje się ciężarem całej twojej karmy na twoich ramionach, droga do pozytywności może być trudna do znalezienia.
Nawet jeśli praktykujesz duchową praktykę podnoszenia świadomości, przetwarzania emocji i uwalniania tych, które już ci nie służą, istnieje znacząca różnica między chęcią odpuszczenia a możliwością zrobienia tego. Aby się uwolnić od negatywnej karmy musimy nauczyć się rozpoznawać i akceptować światło i ciemność w każdym z nas, a następnie starać się usunąć nasze negatywne reakcje na nasze myśli.


Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar) | Kundalini Yoga Teacher

Inwestycja:  200 zł - 4 spotkania, lub 2 wejścia z karnetem Studio - 1 spotkanie, lub 60 zł - jednorazowe wejście.

ZAJĘCIA NA ZAPISY - wyślij zgłoszenie mailowe na adres: joga@malaimata.pl. Otrzymasz odpowiedź zwrotną i potwierdzenie miejsca na zajęciach. 


CZERWIEC 2021 | EGO KONTRA INTUICJA

Kiedy:  13, 20 czerwiec 2021 (niedziela)

Godzina: 17:00 - 19:00

Rodzaj zajęć: Zajęcia tematyczne z Kundalini Jogą, terapią dźwiękiem, medytacją tematyczną.

Nasze życie płynie teraz jak wielka rwąca rzeka, która zdaje się nabierać prędkości każdego dnia. Pojęcie czasu zmienia się, a wydarzenia, które miały miejsce w zeszłym tygodniu, wydawały się wydarzyć miesiące temu. Jeśli w tym czasie nadal polegasz na swoim ego / umyśle (stare wzorce i sposoby myślenia), życie wyda się przytłaczające, pełne wątpliwości, strachu i niepokoju.

Obecnie trwa wielkie rozszerzenie świadomości, które niesie ze sobą nowe wyzwania dla ludzkości, wyzwania z którymi nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się. Ego (umysł) składa się z myśli i przekonań z przeszłości (nierzeczywistości) i nie jest w stanie wprowadzić nas w ten nowy wiek. Podczas wielkiej zmiany umysł doradzi ci, abyś oddzielił się i wycofał od innych w niezdrowy sposób lub popadł w fantazję i zaprzeczył temu, co nadchodzi, lub wygenerował myśli strachu, abyś żył w niedostatku.
Teraz jest czas, aby polegać na sile własnej Duszy i żyć z serca. Jeśli zdecydujesz się żyć z tego poziomu, doświadczysz życia jako ekscytującego, soczystego i pełnego nieskończonych możliwości rozwijania swojego najwyższego potencjału. Żyć swoją Duszą oznacza słuchać swojej Intuicji. Twoja intuicja jest głosem twojego wewnętrznego Nauczyciela, twojej wewnętrznej Mądrości, która prowadzi cię z ciemności (nieświadomości) do Światła (poszerzonej świadomości).

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar) | Kundalini Yoga Teacher

Inwestycja:  100 zł - 2 spotkania, lub 2 wejścia z karnetem Studio - 1 spotkanie, lub 60 zł - jednorazowe wejście.

ZAJĘCIA NA ZAPISY  - wyślij zgłoszenie mailowe na adres: joga@malaimata.pl. Otrzymasz odpowiedź zwrotną i potwierdzenie miejsca na zajęciach.