ZAJĘCIA TEMATYCZNE 
Wszystkie zajęcia tematyczne składają się z: pranajamy, kundalini jogi, relaksacji połączonej z terapią dźwiękiem i medytacji tematycznej.

Nie ma nic tak potężnego, jak modlitwa matki za swoje dziecko.

MAJ 2021 |MEDYTACJA MIŁOŚCI I OCHRONY MATKI ZA DZIECKO

Kiedy:  4, 11, 18, 25 maj 2021 (wtorek)

Godzina: 19:00 - 21:00

Rodzaj zajęć: Zajęcia tematyczne z Kundalini Jogą, terapią dźwiękiem, medytacją tematyczną.

Każda kobieta uosabia energię Kundalini Mata Shakti - Twórczej Siły Matki. Kiedy kobieta pocznie dziecko, staje się kanałem boskich możliwości dla godnej i zasługującej duszy; i może użyć swojej twórczej mocy, aby pobłogosławić własne dziecko poprzez modlitwę.

Medytacja miłości i ochrony, która jednoczy ze świętą mocą macierzyństwa jest dla matek, aby pobłogosławiły swoje dzieci. Nie ma nic tak potężnego, jak modlitwa matki za swoje dziecko. Ta medytacja może zapewnić wysoką wibrację ochrony wszędzie tam, gdzie idzie dziecko. Jej prąd dźwiękowy może zmienić DNA dziecka, podnosząc i oczyszczając przestrzeń wokół dziecka. Matki mogą intonować tą specjalną mantrę powtarzając ją 11, 56 lub 108 razy w celu ochrony swoich dzieci i boskiego przewodnictwa. Jest to również piękna modlitwa do śpiewania z okazji specjalnych wydarzeń, takich jak urodziny dziecka czy z okazji Dnia Matki, ponieważ błogosławi zarówno dziecko, jak i matkę. Kiedy recytujemy tę mantrę możemy wyobrazić sobie białe światło, które błogosławi nasze dzieci, aby zapewnić im ochronę i przewodnictwo. Możemy też skoncentrować się na konkretnym problemie, i skierować światło na ten konkretny obszar. Jest to również medytacja cudów, dla kobiet, które starają się i pragną zajść w ciążę.

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar) | Kundalini Yoga Teacher

Inwestycja:  200 zł - 4 spotkania, lub 2 wejścia z karnetem Studio - 1 spotkanie, lub 60 zł - jednorazowe wejście.

ZAJĘCIA NA ZAPISY - wyślij zgłoszenie mailowe na adres: joga@malaimata.pl. Otrzymasz odpowiedź zwrotną i potwierdzenie miejsca na warsztatach. 


Świadoma komunikacja poprzez otwarcie serca na wzajemne zrozumienie i drogę do pokoju

MAJ 2021 | Świadoma Komunikacja

"Otwarcie serca na wzajemne zrozumienie i drogę do pokoju".

Kiedy:  23, 30 maj 2021 (niedziela)

Godzina: 17:00 - 19:00

Rodzaj zajęć: Zajęcia tematyczne z Kundalini Jogą, terapią dźwiękiem, medytacją tematyczną.

Komunikacja jest wszystkim. Skuteczna komunikacja jest niezbędna do życia na tym świecie. Tworzymy nasz świat poprzez komunikację. Przejawiamy naszego ducha poprzez komunikację. Niewłaściwą komunikacją możemy zniszczyć siebie lub kogoś, kogo kochamy. Nierównowaga w komunikacji może wynikać z kłopotów z mówieniem prawdy, niemożności słuchania, błędnej interpretacji tego, co mieli na myśli inni. Komunikacja polega na mówieniu prawdy, bycia wysłuchanym i świadomego słuchania. Ważne jest również, aby nie zawsze brać wszystko do siebie. Nie wszystko jest osądem lub osobistym atakiem. Jeśli kiedykolwiek tak się poczujesz, usuń swoją reakcję emocjonalną z sytuacji, a następnie naprawdę staraj się zrozumieć, co druga osoba próbuje przekazać. Możesz zauważyć, że to, co zostało powiedziane i jak to odebrałeś, to dwie różne rzeczy.

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar) | Kundalini Yoga Teacher

Inwestycja:  100 zł - 2 spotkania, lub 2 wejścia z karnetem Studio - 1 spotkanie, lub 60 zł - jednorazowe wejście.

ZAJĘCIA NA ZAPISY  - wyślij zgłoszenie mailowe na adres: joga@malaimata.pl. Otrzymasz odpowiedź zwrotną i potwierdzenie miejsca na warsztatach.