WARSZTATY TEMATYCZNE
Wszystkie warsztaty tematyczne składają się z: pranajamy, jogi kundalini, relaksacji i medytacji tematycznej.

LUTY 2020 | Złoty Blask
LUTY 2020 | WPROWADŹ ŚWIATŁO DO SWOJEGO ŻYCIA I ZIMOWEJ CIEMNOŚCI ORAZ PRZEBUDŹ SWÓJ WEWNĘTRZNY BLASK

Ta pora roku stanowi dla niektórych wyzwanie. Kiedy doświadczamy krótszych dni i dłuższych nocy, jesteśmy zachęcani do hibernacji i wejścia w głąb siebie, co sprawia, że jest to idealny czas na manifestację oraz dostarczenie ciepła i światła ciału i umysłowi. Manifestacja jest prawem przyciągania. Wynika z idei, że wszystko, co wypuszczasz do wszechświata, wraca do ciebie. To nie jest magia ani gwarancja. Pracujesz z wszechświatem, aby manifestować swoje pragnienia w sferze fizycznej. Wykorzystamy energię tego szczególnego czasu, aby zamanifestować swoje pragnienia na cały ten rok. To czas, aby określić swoje intencje tak jasno, jak to możliwe. Twoje intencje nie są twoimi postanowieniami. Chodzi o wprowadzanie pozytywnych zmian, które znajdą odzwierciedlenie w naszych działaniach. Kiedy ustalasz zamiar, zapraszasz i ucieleśniasz pozytywność w swoim życiu. Kiedy właściwie ustawisz swoje intencje, możesz zobaczyć drogę do osiągnięcia tego, czego chcesz.

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar)|Certyfikowany Nauczyciel KY

Kiedy: 2, 16, 23 luty, 1 marzec 2020 (niedziela)

Godzina: 18:00 - 19:30
Rodzaj zajęć: Zajęcia z Kundalini Jogą, relaksacją i medytacją tematyczną.
Inwestycja za cykl zajęć (obejmuje 4 spotkania): Osoby z karnetami Studia – 8 wejść. Dla osób zainteresowanych tylko tymi warsztatami – 200 zł. Jednorazowe wejście (pod warunkiem dostępności miejsc) - 60 zł.

Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe przesłane na adres: joga@malaimata.pl.  

ZAJĘCIA NA ZAPISY


MARZEC 2020 | Optymalna Waga "Tarczyca"
MARZEC 2020 | OPTYMALNA WAGA

Zajęcia dla osiągnięcia i utrzymania prawidłowej masy ciała.

W tym cyklu zajęć będziemy koncentrować się na obszarze tarczycy. Tarczyca reguluje metabolizm i masę ciała. Niedobór hormonów tarczycy może prowadzić do zgrubienia skóry, letargu, otyłości oraz niewydolności serca. Nadmiar hormonów tarczycy powoduje nerwowość, lęki, nadmierną utratę wagi oraz palpitacje serca. Wykonamy odchudzające i pobudzające przemianę materii pranajamy, ćwiczenia fizyczne dla tarczycy i przysadki oraz medytacje dla przezwyciężenia kompulsywnych nawyków żywieniowych, a także odblokowania i uzdrowienia czakry gardła.

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar)|Certyfikowany Nauczyciel KY

Kiedy: 4, 11, 18, 25 marzec 2020 (środa)
Godzina:
 19:00 - 20:30
Rodzaj zajęć:
Zajęcia z Kundalini Jogą, relaksacją i medytacją tematyczną.
Inwestycja za cykl zajęć (obejmuje 4 spotkania): Osoby z karnetami Studia – 8 wejść. Dla osób zainteresowanych tylko tymi warsztatami – 200 zł. Jednorazowe wejście – 60 zł (pod warunkiem, że są wolne miejsca).

ZAJĘCIA NA ZAPISY Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe przesłane na adres: joga@malaimata.pl.


MARZEC 2020 | Przebudzenie Wewnętrznej Mocy
MARZEC 2020 | PRZEBUDZENIE WEWNĘTRZNEJ MOCY

Im swobodniej czujemy się z naszą wrażliwością i niewinnością, tym głębiej możemy połączyć się z naszą wewnętrzną siłą i mocą. Nasza moc nic nie znaczy bez pokory, a pokora nie jest możliwa, jeśli walczymy z dzieckiem w nas. Kiedy zaakceptujemy naszą wrażliwość i niewinność i zadbamy o nie, wtedy naprawdę możemy zacząć dojrzewać do pełni tego, kim jesteśmy, uzyskać dostęp do naszej mocy, łaski i siły. Podczas zajęć będziemy pracować z energią męską i żeńską, jedna pozwala nam uzyskać dostęp do drugiej. Bez pokory nie ma mocy, bez wrażliwości nie ma siły, a bez Bhakti (energia męska), czyli oddania, nie ma Shakti (energia żeńska), naszej mocy i zdolności twórczych.

Odzyskaj swoją moc, zbuduj swoją wartość i uzdrów swoje życie!

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar)|Certyfikowany Nauczyciel KY 

Kiedy: 8, 15, 22 marzec 2020 (niedziela)
Godzina:
 18:00 - 19:30
Rodzaj zajęć:
Zajęcia z Kundalini Jogą, relaksacją i medytacją tematyczną.
Inwestycja za cykl zajęć (obejmuje 3 spotkania): Osoby z karnetami Studia – 6 wejść. Dla osób zainteresowanych tylko tymi warsztatami – 180 zł. Jednorazowe wejście – 60 zł (pod warunkiem, że są wolne miejsca).

Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe przesłane na adres: joga@malaimata.pl.

ZAJĘCIA NA ZAPISY


27 MARZEC - 03 KWIECIEŃ 2020 | Body Detox
27 MARZEC - 03 KWIECIEŃ 2020 | BODY DETOX

8 DNIOWY wiosenny program oczyszczający i odbudowujący w połączeniu ze specjalną dietą jogiczną.

Wiosna jest najlepszą porą na rozpoczęcie „postu”. Jest to czas zmiany klimatu z zimnego na ciepły i ponownego budzenia się natury do życia. Dla organizmu jest to okres, podczas którego zaczyna się zmieniać krew. Dlatego jest to doskonała pora na oczyszczenie i odbudowę. Często oczyszczaniu na płaszczyźnie fizycznej towarzyszy oczyszczanie w sferze psychicznej. Ćwiczenia fizyczne, medytacja oraz specjalna dieta będą wspierać: odkwaszanie organizmu, utratę wagi, poprawę stanu skóry, oczyszczanie wątroby, a także łagodzić dolegliwości związane z obecnością nadmiaru toksyn i śluzu w organizmie.

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar)|Certyfikowany Nauczyciel KY

Kiedy: 27 marzec – 3 kwiecień 2020 (codziennie, od piątku do piątku, 1h)
Godziny: 19:00 -20:00 (piątki), 18:00 - 19:00 (sobota i niedziela), 20:00 - 21:00 (poniedziałek - czwartek)
Rodzaj zajęć: Zajęcia z Kundalini Jogą, relaksacją i medytacją tematyczną.

Inwestycja: 350 zł (8 dni).

Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe przesłane na adres: joga@malaimata.pl + wpłata zadatku 100 zł. Pozostałą kwotę należy uregulować w pierwszym dniu programu, przed zajęciami. 

ZAJĘCIA NA ZAPISY


WYJAZDY | 2020
Dla wszystkich, którzy chcą się zrelaksować, uspokoić, odprężyć i oderwać od codziennych zajęć, a także spróbować wspaniałej wegetariańskiej kuchni.
Zapraszam na 3 dniowe odosobnienie z Kundalini Jogą. Zapisy i szczegółowe informacje:
joga@malaimata.pl

CZERWIEC 2020 | Wyjazd z Jogą

5-7 CZERWIEC 2020 | WYJAZD Z JOGĄ 

do 31 marca 2020 – zgłoszenia First Minute

Zapraszam na 3 dniowy wyjazd z Kundalini Jogą do uroczej i spokojnej Winnicy w Kazimierzu Dolnym. Ten wyjazd jest okazją do zanurzenia się w radości, przemianie, odmłodzeniu i kreatywności, pozwoli nam ponownie odkrywać i powracać do swojego prawdziwego ja. Kiedy poruszamy ciałem, świadomie oddychamy i medytujemy, możemy potrząsnąć stare wzorce i zastąpić je nową lepszą jakością, tworzyć nowe wzorce, zwyczaje i styl życia.

Niezależnie od tego, czy jesteś praktykującym joginem, czy po raz pierwszy ćwiczysz jogę, możesz dołączyć i stworzyć swoje doświadczenie.

To także niesamowita okazja do uczenia się od siebie i dzielenia się ze sobą.

W programie poranna sadhana, zajęcia Kundalini Jogi, praca z oddechem, uspokojenie i wychodzenie poza nasz umysł dzięki medytacji i relaksacji.  

Kuchnia wegetariańska.

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar)|Certyfikowany Nauczyciel KY

Kiedy: 5-7 czerwiec 2020 (piątek-niedziela)

Przyjazd/Wyjazd: piątek godz. 11:00/niedziela godz. 16:00 
Inwestycja: Cena First Minute, obowiązuje do dnia 31 marca 2020 r.:

880 zł/os. - pokój 2-osobowy z łazienką, przy wpłacie zadatku 500 zł do 31 marca 2020, po tym terminie cena wzrasta o 100 zł. Cena zawiera zajęcia jogi, 2 noclegi i wyżywienie (śniadanie, obiad i kolację). Nie zawiera dojazdu na miejsce.

Zapisy i szczegółowe informacje: joga@malaimata.pl

TERMINY WYJAZDÓW Z JOGĄ:

28 - 30 SIERPIEŃ 2020 | Winnica, Kazimierz Dolny
20 - 22 LISTOPAD 2020 | Bajkowa Zagroda, Radzymin k. Warszawy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.