WARSZTATY TEMATYCZNE 
Wszystkie warsztaty tematyczne składają się z: pranajamy, kundalini jogi, relaksacji połączonej z terapią dźwiękiem i medytacji tematycznej.

WRZESIEŃ 2020 | Uzdrawianie Relacji - Vol. 2

WRZESIEŃ 2020 |ROZPOZNAJ, ŻE DRUGA OSOBA JEST TOBĄ...

Kiedy: 8, 15, 22, 29 wrzesień 2020 (wtorek)

Godzina: 19:30 - 21:15

Rodzaj zajęć: Zajęcia specjalne z Kundalini Jogą, terapią dźwiękiem, medytacją tematyczną.


Wibrując z wnętrza naszego serca, słuchamy naszego dźwięku i łączymy się z nim. Stajemy się całością, jesteśmy jaśni, wzniośli, oświetleni i prawdziwi. W ten sposób pojawia się jasność umysłu. Iluzoryczne bariery rozpuszczają się. Przychodzi poczucie osobistego celu i celu życiowego. Powstaje głęboka więź z innymi ludźmi i ze wszystkim, co jest.

Praktykowanie tej medytacji obdarowuje nas wzrostem współczucia, większej świadomości i głębszego połączenia z życiem w całym jego bogactwie i pełni. Pamiętaj, że druga osoba to Ty, a każda chwila jest lustrem…


Prowadzenie:
 
Anna Michalska (Devi Onkar) | Kundalini Yoga Teacher

Inwestycja (obejmuje 4 spotkania):  200 zł, lub 8 wejść na karnet Studio. Jednorazowe wejście - 60 zł (pod warunkiem, że są wolne miejsca).

ZAJĘCIA NA ZAPISY  - wyślij zgłoszenie mailowe na adres: joga@malaimata.pl. Otrzymasz odpowiedź zwrotną i potwierdzenie miejsca na warsztatach. Na te zajęcia możesz dołączyć w każdej chwili.


WRZESIEŃ 2020 | Rozwijanie Mocy Uzdrawiania
WRZESIEŃ 2020 | ROZWIJANIE MOCY UZDRAWIANIA

Kiedy: 13, 20, 27 wrzesień 2020 (niedziela)

Godzina: 17:00 - 19:00 

Rodzaj zajęć: Zajęcia specjalne z Kundalini Jogą, terapią dźwiękiem, medytacją rozwijającą moc uzdrawiania siebie i innych.

Podczas tego cyklu spotkań będziemy koncentrować się na głębokim uzdrowieniu siebie i rozwijaniu mocy do uzdrawiania innychBędziemy medytować z mantrą, która korzysta z energii Słońca, Księżyca, Ziemi i Nieskończonego Ducha, aby przynieść głębokie uzdrowienie. Mantrę można intonować, aby uleczyć siebie lub wysłać uzdrawiającą energię do kogokolwiek zechcesz. Zawiera w sobie osiem dźwięków, które stymulują przepływ Kundalini w centralnym kanale kręgosłupa i czakrach w celu uzdrowienia i dostosowania do nowego poziomu energii w organizmie. Równoważy pięć stref lewej i prawej półkuli mózgu, aby aktywować Neutralny Umysł. Wprowadza równowagę do całego naszego ciała energetycznego i zalewa je nową energią. Łapie uzdrawiający eliksir Boskości i pozwala skierować go w określonym kierunku - albo w siebie, albo na inną osobę, albo na całą planetę, albo na cokolwiek, na czym skupiasz swoją intencję.

Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar) | Kundalini Yoga Teacher

Inwestycja (obejmuje 3 spotkania):  150 zł, lub 6 wejść na karnet Studio. Jednorazowe wejście - 60 zł (pod warunkiem, że są wolne miejsca).

ZAJĘCIA NA ZAPISY  - wyślij zgłoszenie mailowe na adres: joga@malaimata.pl. Otrzymasz odpowiedź zwrotną i potwierdzenie miejsca na warsztatach. Na te zajęcia możesz dołączyć w każdej chwili.